BrzydUla 2, odcinek 135: Ula po rozmowie z Markiem dręczona przez koszmary! Nie pogodzi się z decyzją męża

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 135: Ula po rozmowie z Markiem dręczona przez koszmary! Nie pogodzi się z decyzją męża

BrzydUla 2, odcinek 135: Ula po rozmowie z Markiem dręczona przez koszmary! Nie pogodzi się z decyzją męża

2021-04-16 8:35

W 135 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) nie pogodzi się z tym co postanowi Marek (Filip Bobek). Zbliżający się rozwód, coraz częstsze kłótnie, wyprowadzka Marka z domu doprowadzą w końcu do sytuacji, w której dla Dobrzańskich nie będzie nadziei. Bo mąż sam podejmie jedną z ważniejszych decyzji w ich życiu. Postawi Ulę przed faktem dokonanym, a ona w 135 odcinku "BrzydUli" poczuje jakby miała zaraz wszystko stracić. Dopadną ją też koszmary! Decyzja Marka i błąd jaki popełni będą miały fatalne skutki zwłaszcza dla ich dzieci. O co chodzi?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 135 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" nie pogodzą się i będą coraz bardziej męczyć się w małżeństwo. Kolejne problemy z dziećmi, kłopoty z firmie, wzajemne podejrzenia o zdradę będą skutkowały tym, że Dobrzańscy w zasadzie przestaną ze sobą rozmawiać. Już od dawna nie potrafią szczerze, otwarcie mówić o swoich uczuciach, ale w 135 odcinku "BrzydUli" ich relacje osiągną punkt krytyczny. Nie pomoże nawet terapia u psychologa, która ma pomóc im i dzieciom jakoś przetrwać rozwód. To Marek doprowadzi do sytuacji, w której Ula o wszystkich postanowieniach męża będzie się dowiadywała na końcu. On nie raczy jej wcześniej uprzedzić jak widzi dalej ich życie i rodzinę.

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

W 135 odcinku "BrzydUli" Ula dopiero co przekaże Markowi swoje decyzje biznesowe w sprawie kolekcji rozwodowej" Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki) w F&D, a Marek już zaskoczy żonę ważną informacją, która wszystko między nimi skomplikuje jeszcze bardziej. Będzie chciał się wyprowadzić do wynajętego mieszkania, czy ostatecznie odejść z firmy? Dobrzański znajdzie sobie już nowe mieszkanie i w 135 odcinku "BrzydUli" postanowi, że po przeprowadzce będzie tam zabierał dzieci z rodzinnego domu. A tym samym przejmie od żony większość domowych obowiązków. Dla Kuby (Jakub Rutkowski), Julki (Maria Włodkowska) i najmłodszego Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek) będzie tam nawet osobny pokój.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

BrzydUla 2. Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! A później dowie się od Aleksa, że uprawiał seks z Pauliną

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Ania przejdzie załamanie psychiczne po wyjeździe Ewy. Nie tylko córka ją opuści

Decyzja Marka w 135 odcinku "BrzydUli" dobije Ulę. Po rozmowie z mężem Ula poczuje, że traci grunt pod nogami, że jej życie za chwilę legnie w gruzach, że straci wszystko i wszystkich co tak bardzo kocha. Bo skoro Marek przejmie większość obowiązków domowych, to ona poczuje się niepotrzebna.

Jej stan psychiczny będzie tak fatalny, że zaczną ją nawiedzać koszmary o Marku i Paulinie (Maja Hirsch). Jeszcze tego samego dnia w 135 odcinku "BrzydUli" Marek popełni błąd, który może mieć bardzo poważne konsekwencje. Przerażony popędzi do szkoły do klasy Kuby, by zapobiec nieszczęściu. Ale czy zdąży na czas? I o co dokładnie chodzi? To się wyjaśni w 135 odcinku "BrzydUli".

BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 125. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 123. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 123. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 117. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 117. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 124. Ula (Julia Kamińska), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 118, Ala (Dorota Pomykała), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze