Na dobre  i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie Sikorkę z Leśnej Góry - WIDEO

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie Sikorkę z Leśnej Góry - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie Sikorkę z Leśnej Góry - WIDEO

2021-06-02 22:29

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i policjant Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) będą coraz bliżej. Dociekliwy inspektor nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie kradzieży skarbu, którego dopuściła się wyrodna matka Hani, Lucyna (Anna Samusionek). Ale także prywatnie nie da Sikorce spokoju. Relacje z planu "Na dobre i na złe" nie pozostawią wątpliwości, że Korban wywiezie gdzieś Hanię, a Michała (Mateusz Janicki) przy niej nie będzie. Co się stanie w najbardziej gorącym wątku Hani i Michała w "Na dobre i na złe"? Zobaczcie WIDEO zza kulis serialu.

Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 między Hanią a policjantem Korbanem coś będzie?

To co w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej będzie się działo w życiu Hani Sikorki nie śniło się chyba nikomu! Nie dość, że dalej będzie kryła matkę złodziejkę przed Piotrem Korbanem, to jeszcze wścibski policjant nie spocznie póki nie zakończy śledztwa w sprawie kradzieży i napadów w salonach jubilerów, za którymi stoi grupa bandytów, powiązana z Hanią! Skarb Wawrzyniaka (Artur Krajewski), zmarłego pacjenta z Leśnej Góry, dawnego wspólnika Janusza (Tomasz Dedek) jakiś czas temu w "Na dobre i na złe" zgarnęła przecież Lucyna Sikorka. I była na tyle bezczelna, że podarowała Hani w prezencie ślubnym kradzione kolczyki!

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Śledztwo Korbana w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 będzie miała ciąg dalszy. Nie dość, że policjant zdobędzie o Hani coraz więcej informacji, a także przyjrzy się bliżej Lucynie, to jeszcze nie przestanie jej podrywać. To wcale nie spodoba się Sikorce, która cały czas będzie Lucynę chronić. Tym samym okłamując Korbana, że nie wiedziała, że jej kolczyki pochodzą z przestępstwa. Ale czy Korban w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" od września da się oszukać tak łatwo?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria urodzi bliźniaki w Leśnej Górze i zostanie na zawsze? To dlatego zostawiła Jose w Hiszpanii?

To już pewne, że w "Na dobre i na złe" jesienią między Hanią i Piotrem Korbanem będzie się sporo działo, a policjant nie odczepi się od Sikorki tak szybko. Właśnie kręcone były sceny jak inspektor wywozi Hanię z Leśnej Góry. Na planie "Na dobre i na złe" Marta Żmuda Trzebiatowska i Mikołaj Roznerski świetnie się razem bawili nagrywając ujęcia w szczerym polu z rzepakiem. Padło jednak zasadnicze pytanie - gdzie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" będzie Michał? Czy Korban odbije mu Sikorkę tuż przed ich ślubem?

- Janicki... Gdzie jest Michał? - zapytała Żmuda Trzebiatowska wrzucając na swój Instagram relację z planu "Na dobre i na złe". Widać od razu, że Roznerskiego cieszy fakt, że jego bohater nieźle namiesza w życiu uwielbianej pary lekarzy z Leśnej Góry. - No właśnie, Misiu gdzie jesteś? - Ty mnie pilnuj... - uprzedziła serialowego ukochanego Hania Sikorka.

Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
	Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze