Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria urodzi bliźniaki w Leśnej Górze i zostanie na zawsze? Wyjdzie na jaw dlaczego zostawiła Jose w Hiszpanii!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria urodzi bliźniaki w Leśnej Górze i zostanie na zawsze? Wyjdzie na jaw dlaczego zostawiła Jose w Hiszpanii!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria urodzi bliźniaki w Leśnej Górze i zostanie na zawsze? Wyjdzie na jaw dlaczego zostawiła Jose w Hiszpanii!

2021-06-02 22:28

Powrót Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) do "Na dobre i na złe" w finale sezonu oznacza, że w nowych odcinkach po wakacjach 2021 ciężarna Wiki zostanie w Leśnej Górze i właśnie tutaj urodzi bliźniaki - swoich synów? Jej nagły przyjazd do Polski z Hiszpanii jest oczywiście związany ze strachem o córkę Blankę (Pola Gonciarz). Jednak dopiero w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 okaże się co jeszcze kryje się za decyzją Wiktorii, by wrócić do Leśnej Góry. Rozstanie się z Jose (Marcin Krajewski) i zostanie przyjaciół już na zawsze. Niestety zdjęcia zza kulis "Na dobre i na złe" nie pozostawiają złudzeń.

Kiedy "Na dobre i na złe" wróci po wakacjach 2021? Czy Wiktoria jeszcze zostanie Leśnej Górze?

Nowy sezon "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wyjaśni widzom co się kryje za niespodziewanym powrotem Wiktorii Consalidy do Leśnej Góry. W zaawansowanej ciąży, tuż przed porodem Wiki przyleci w 813 odcinku "Na dobre i na dobre i na złe" bez zapowiedzi z Hiszpanii zupełnie sama. Nie będzie przy niej ukochanego Jose, ojca jej nienarodzonych jeszcze synów. Od razu rzuci się w ramiona stęsknionej córce Blance, ale nie wyjaśni dlaczego wróciła, ani też na jak długo. Tego wszystkiego dowiemy się dopiero w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Wtedy też okaże się czy Wiki zostanie w Leśnej Górze już na stałe.

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie na jaw?

Katarzyna Dąbrowska na planie "Na dobre i na złe" po prawie 2-letniej przerwie pojawiła się pod koniec marca tego roku. Nagrała zaledwie kilka scen do ostatniego odcinka sezonu "Na dobre i na złe", a potem znów pożegnała się z obsadą. Zarówno aktorka, jak i produkcja serialu nie ujawniają czy Wiktoria zostanie w Leśnej Górze aż do porodu, czy urodzi bliźniaki - dwóch synów - w szpitalu, który przez lata był dla niej prawdziwym domem. Ale wydaje się, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nie zobaczymy już Wiki, że wyjedzie do Hiszpanii tak niespodziewanie, jak wróciła.

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Sprawdź też: Koniec Na dobre i na złe. Pożegnanie Radwana z Blanką w ostatnim 813 odcinku. Zrobi największą głupotę w życiu. Po latach ujawni, że ma syna!

Najpewniej akcja 814 odcinka "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej ruszy już po wydarzeniach z zakończenia sezonu. Minie kilka dni od tego, co się działo w życiu bohaterów i zapewne tylko z relacji Blanki, z jej rozmów telefonicznych z matką będzie wiadomo jak potoczyły się dalej jej losy. Dlaczego zostawiła Jose i wróciła do Leśnej Góry, by zaraz potem znów opuścić córkę. Na pewno do Polski sprowadzi Wiki strach o Blankę, ale za jej powrotem może się kryć coś jeszcze.

Niewykluczone, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 okaże się, że Wiktoria spędziła z córką trochę czasu, by leczyć jej złamane serce po pożegnaniu z Radwanem (Mateusz Damięcki).

Na dobre i na złe odc. 813. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze