M jak miłośc, odcinek 1591: Iza powie Marcinowi, że nie mogą już być razem! Odda dzieci i odejdzie od męża

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłośc, odcinek 1591: Iza powie Marcinowi, że nie mogą już być razem! Odda dzieci i odejdzie od męża

M jak miłośc, odcinek 1591: Iza powie Marcinowi, że nie mogą już być razem! Odda dzieci i odejdzie od męża

2021-05-14 21:54

W 1591 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie miała już dość tego, że Marcin (Mikołaj Roznerski) cały czas nie potrafi jej zaufać! Tym razem ukochana Chodakowskiego postawi sprawę jasno i na poważnie porozmawia z nim o przyszłości ich małżeństwa! W 1591 odcinku "M jak miłość" Iza oznajmi mu, że nie mogą być już razem, po czym wyjdzie z mieszkania, trzaskając za sobą drzwiami! A co z dziećmi? Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) znów stracą matkę? Chorobliwa zazdrość Marcina doprowadzi do tego, że zostanie zupełnie sam! Czy małżeństwo Chodakowskich uda się jeszcze uratować?

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin kolejny raz nie będzie umiał opanować swojej chorej zazdrości względem Izy i popełni kolejne głupstwo! Co prawda, Chodakowski pozwoli swojej ukochanej powrócić do pracy w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg), jednak ciągle nie będzie umiał jej zaufać! Jego chorobliwa zazdrość doprowadzi do tego, że w 1591 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny nie uwierzy żonie i rzuci się z pięściami na Ostrowskiego, gdyż pomyli swoją ukochaną z Joasią (Barbara Kurdej - Szatan)! Skruszony wróci do domu, gdzie będzie już na niego czekała Iza.

- Cześć, dzieciaki śpią?- zapyta Marcin.

- Cześć, odwiozłam je do mamy. Chciałam żebyśmy mieli spokój - odpowie Iza i doda po chwili poważnym tonem. - Musimy porozmawiać...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin usłyszy zarzuty za pobicie Bosackiego! Tylko Budzyński będzie mógł go ocalić przed więzieniem

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość

W 1591 odcinku "M jak miłość" Iza przejdzie przemianę i po raz pierwszy postawi sprawę jasno! Chodakowska będzie już miała dość tego, że cały czas próbuje przekonać męża, że między nią a Michałem do niczego nie doszło. Poważnym tonem wyrzuci co jej leży na sercu.

- Marcin, ja tobie zaufałam - zacznie Iza, a skruszony Marcin tylko pokiwa twierdząco głową. - Dlaczego ty nie potrafisz mi zaufać? - zapyta z wyrzutem. Chodakowski nie będzie wiedział co odpowiedzieć i nerwowo przełknie ślinę. Jednak Iza uparcie będzie drążyć temat - Jak ty sobie to dalej wyobrażasz? Jak mam dalej żyć?

- To nie jest tak, że ja już ci nie wierzę. Tylko po tym wszystkim, co się stało, ja po prostu nie jestem pewien... ciebie. Wtedy w 1591 odcinku "M jak miłość" w oczach Izy zagoszczą łzy.

- Zdajesz sobie sprawę co to dla nas oznacza? - powie zasmucona i spojrzy na Marcina, który nerwowo zacznie szukać odpowiedzi w jej oczach. Po chwili Iza zdecydowanie postawi sprawę jasno. - Że nie możemy być razem. Tego chcesz?

Spójrz także: M jak miłość, odcinek 1591: Ania przyłapana z nauczycielem! Damian rzuci się na nią w szkole

Jednak Marcin w 1591 odcinku "M jak miłość" na to pytanie już nie odpowie. Zrezygnowana Iza wstanie od stołu i zacznie się ubierać, aczkolwiek Chodakowski w żaden sposób nie będzie próbował jej zatrzymać. Widząc jego niezdecydowanie, Iza w 1591 odcinku "M jak miłość" opuści mieszkanie i trzaśnie drzwiami, zostawiać Marcina samego! Czy to będzie oznaczać ich definitywny koniec? Czy drań Bosacki (Dariusz Kordek) w końcu osiągnie swój cel? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Patrz również: M jak miłość, odcinek 1591: Magda pozna wstydliwą tajemnicę Ani o nauczycielu. Dojdzie do burzliwej awantury!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze