M jak miłość, odcinek 1591: Ania przyłapana z nauczycielem! Damian rzuci się na nią w szkole

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1591: Ania przyłapana z nauczycielem! Damian rzuci się na nią w szkole

M jak miłość, odcinek 1591: Ania przyłapana z nauczycielem! Damian rzuci się na nią w szkole

2021-05-12 11:01

W 1591 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) zostanie sam na sam w klasie ze swoim nauczycielem od języka polskiego, Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak)! Mężczyzna podaruje jej pewien prezent! Widząc uśmiech Ani do akcji wkroczy Damian (Olivier Proctor) i urządzi jej karczemną awanturę na oczach innych uczniów! Będzie pewne, że Anię z polonistą niewątpliwe coś łączy! W 1591 odcinku "M jak miłość" dojdzie nawet do rękoczynów! Jak daleko posunie się konflikt Ani z Damianem i do czego doprowadzi miłość 15-latki do nauczyciela?

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Ania będzie bardzo aktywna na lekcji z Adamem i tylko ona zechce rozmawiać na zajęciach na temat wiersza, który przytoczył nauczyciel. Ich rozmowa i miłe spojrzenia w czasie lekcji nie spodobają się Damianowi. Po lekcji nauczyciel poprosi, aby Ania została na chwilę na przerwie, co również nie umknie uwadze jej byłego! W 1591 odcinku "M jak miłość" Warecki zaproponuje jej start w olimpiadzie języka polskiego, jednak postawi jej warunek! Ania musi nadrobić zaległości z innych przedmiotów!

Zakochana uczennica początkowo nie przyjmie tej wiadomości ze zbytnim entuzjazmem, jednak, gdy usłyszy z ust Adama, że start wiąże się z ich częstszymi spotkaniami poza lekcjami, to na jej twarzy od razu zagości uśmiech! Córka Marty (Dominika Ostałowska) w 1591 odcinku "M jak miłość" bez wahania zgodzi się na jego propozycję!

Zobacz także: Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

M jak miłość. Ania zrobi z Magdy wredną macochę. Budzyńska zupełnie oszaleje na punkcie Adama i zmieni się nie poznania!

W 1591 odcinku "M jak miłość" na wychodzącą z klasy Anię będzie już czekał Damian, który zrobi jej karczemną awanturę tuż pod klasą na oczach kolegów!- Czego on od ciebie chciał? - spyta wzburzony Damian.

- To chyba nie jest twoja sprawa! - odburknie mu Ania.

- Hej, ty myślisz, że jestem ślepy, że nie wiem co się dzieje? - ponowi pytanie Damian i złapie spis wierszy, które w 1591 odcinku "M jak miłość" przekazał Ani jej nauczyciel Adam.

- Zostaw mnie! Daj mi spokój - wykrzyczy Ania i zabierze prezent, który dostała od Adama. W tym momencie w 1591 odcinku "M jak miłość" awanturę między Anią a Damianem spróbuje skończyć Basia (Gabriela Raczyńska). - Ej, co jest? - zapyta.

- Damian jak zwykle ma jakiś problem! - odpowie jej niezadowolona Ania.Wszyscy spojrzą się na siebie z wyrzutem, a po chwili w 1591 odcinku "M jak miłość" Basia zabierze Anię od Damiana. Wzburzona nastolatka krzyknie jeszcze w kierunku swojego byłego chłopaka - Co za debil! i powie Basi, że znowu się jej o coś czepia. Damiana spróbuje pocieszyć jeszcze jego kolega Jasiek (Stanisław Dusza), jednak rozczarowany Damian odejdzie bez słowa.

Patrz również: M jak miłość, odcinek 1591: Magda pozna wstydliwą tajemnicę Ani o nauczycielu. Dojdzie do burzliwej awantury!

W 1591 odcinku "M jak miłość", gdy przyjaciółki zostaną na chwilę same Basia spróbuje przemówić Ani do rozsądku! - Anka nie obraź się, ale Damian ma trochę racji. No ja też się o Ciebie martwię. A ostatnio nam trochę odpłynęłaś.

- Proszę Cię ty też? - zapyta z wyrzutem. - Słuchaj ja naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co wam chodzi! - krzyknie Ania.

Wtedy w 1591 odcinku "M jak miłość do rozmawiających dziewczyn dołączy Damian. - Nie wiesz? To ja Ci wyjaśnię! Kto normalny stwarza specjalny profil, żeby wyznać komuś uczucia na portalu społecznościowym? - zapyta z przekąsem.

Zdezorientowana Ania spojrzy na Basię. W tej chwili w 1591 odcinku "M jak miłość" Damian przeczyta fragment wiadomości - Marzę o Tobie... i serduszko - zaśmieje się Damian.

- Grzebałeś mi...? Oddaj to! - wykrzyczy wściekła Ania i zacznie szarpać się z Damianem, żeby oddał jej telefon!

- Słuchaj, narzucasz się nauczycielowi. Ile ty masz lat? - zapyta wściekły Damian. Wtedy w 1591 odcinku "M jak miłość" Ania odepchnie Damian z całej siły i przytrzyma go za koszulkę i wykrzyczy mu - Nienawidzę cię, rozumiesz! Ile ty masz lat! zaniepokojona Basia będzie w szoku, widząc zachowanie Ani! Pośpiesznie zapyta Damiana, czy wszystko okej! Zszokowany Damian odpowie, że tak, a Basia postanowi uspokoić przyjaciółkę!

Spójrz także: M jak miłość, odcinek 1589: Marta wygarnie Patrycji, że nigdy nie była ważna dla jej syna - WIDEO

Czy Ani z powodu miłości do Adama w 1591 odcinku "M jak miłość" całkowicie odbije? Jak zareaguje nastolatka, gdy dowie się o bliskiej relacji jej ukochanego z macochą Magdą (Anna Mucha)? Czy stanie się jeszcze bardziej agresywna? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach 'M jak miłość"!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin usłyszy zarzuty za pobicie Bosackiego! Tylko Budzyński będzie mógł go ocalić przed więzieniem

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze