Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

i

Autor: MTL MAXFILM Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

Powrót Zosi do M jak miłość. Joasia sprowadzi córkę z Francji. Nie będzie już dla niej tam miejsca!

2021-05-11 12:20

Zosia (Julia Wróblewska) wróci do M jak miłość" po bardzo długiej przerwie! Córka Joasi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) przyleci do Polski z przyszywaną matką, gdyż we Francji nie będzie miał się już kto nią zająć! Po ogromnym nieszczęściu, jakie dotknie rodzinę Chodakowskich, Joasia nie pozwoli, aby jej córka została sama w obcym kraju, dlatego powróci do "M jak miłość" razem ze swoja przybraną córką! Tym samym ich rodzina w końcu będzie w komplecie! Kiedy Julia Wróblewska znów pojawi się na ekranie?

Zosia wraca do "M jak miłość"!

Serialowej Zosi już od dłuższego czasu nie mogliśmy podziwiać w "M jak miłość". Przyszywana córka Joasi Chodakowskiej w Polsce nie mogła sobie znaleźć miejsca. Jej nieudana próba uwiedzenia Eryka (Rafał Szatan) sprawiła, że po zawodzie miłosnym Zosia na dobre wyjechała z kraju i zamieszkała razem ze swoim przyszywanym dziadkiem Adamem Tarnowskim (Juliusz Krzysztof Warunek)we Francji, gdzie zaczęła studiować. W międzyczasie starała się wyleczyć swoje złamane serce! We Francji zakochała się w jednym z obywateli tego kraju, jednakże już w wakacje, gdy na krótko powróciła do "M jak miłość", opowiadała Joasi o trudnościach w związku z 20-letnim Jackiem (Robert Ciszewski). Gdyby nie pomoc przybranej matki jej kolejny związek również zakończyłby się fiaskiem!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Koniec Zosi w M jak miłość. Julia Wróblewska powiedziała prawdę o dziecku i ucieka z Polski

Ponad rok temu w "M jak miłość" zakochana Zosia po krótkich wakacjach w Polsce powróciła wraz ze swoim nowym ukochanym do Francji, gdzie dalej przebywała pod opieką przyszywanego dziadka. Wkrótce potem dołączyli do nich Joasia z Wojtkiem (Feliks Matecki), którzy także zadomowili się tam na dłużej. Jednakże już w 1591 odcinku serialu "M jak miłość" do Polski powróci Joasia z Wojtkiem, aczkolwiek ich powrót z pewnością nie będzie należał do udanych!

Niedługo po powrocie Joasia w 1593 odcinku "M jak miłość" odbierze dramatyczny telefon od Zosi, z którego dowie się, że jej ojciec miał zawał serca i nie żyje! Zrozpaczona Chodakowska powróci do Francji na pogrzeb ojca. Śmierć Tarnowskiego oznaczałaby, że pogrążona w żałobie Zosia zostałaby zupełnie sama w obcym kraju! Na to zdecydowanie nie zgodzi się Joasia, która w tych trudnych chwilach będzie wolała mieć ją przy sobie. Po pochówku ojca powróci do Polski razem z przyszywaną córką. To oznacza, że Zosia powróci do "M jak miłość" po bardzo długiej przerwie!

- Na Joasię spadnie kolejny cios, bo we Francji umrze jej ojciec. Wyjedzie więc znowu, tym razem na pogrzeb. Później wróci do Polski już z Zosią! - zapowiedziała Barbara Kurdej- Szatan w rozmowie z magazynem "Świat Seriali".

Spójrz także: Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę - WIDEO

Jak Zosia odnajdzie się w Polsce po swoim powrocie do "M jak miłość"? Czy jej związek z Jackiem przetrwał? Jak rodzina Chodakowskich poradzi sobie z rodzinną traumą? Tego dowiemy się w nowych odcinkach " M jak miłość" po wakacjach!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Bolesne rozstanie Joasi i Leszka. Nie zobaczy już więcej ukochanego

Najnowsze