Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę

i

Autor: VOD TVP Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę

Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę - WIDEO

2021-05-11 10:52

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" opowiedziała w "Kulisach serialu" o straszliwej chorobie, która dotknęła jej najbliższych. Gwiazda "M jak miłość" wyznała, że ten czas był dla niej bardzo trudny. Zdradziła również, że nigdy nie widziała swojego taty w takim stanie! W jej życiu rozegrał się prawdziwy dramat, który dotknął nie tylko ojca, ale i matkę i babcię! Swoją smutną historią Krefft postanowiła podzielić się z fanami serialu "M jak miłość" po raz pierwszy. Zobacz WIDEO Z "Kulis serialu M jak miłość".

Szczere wyznanie Igi Krefft o chorobie

Koronawirus daje się we znaki wszystkim. Na własnej skórze przekonała się o tym Iga Krefft czyli Ula Lisiecka z serialu "M jak miłość". Na początku 2020 roku z powodu koronawirusa aktorka wraz ze swoim chłopakiem utknęła w Azji, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Iga Krefft nie miała pojęcia, kiedy uda jej się w końcu powrócić do Polski! Po wielu zawirowaniach gwiazda "M jak miłość" wróciła do kraju, gdzie objęto ją obowiązkową kwarantanną. Jednakże i w Polsce czekał na nią kolejny dramat! Jej najbliższa rodzina walczyła z COVID-19! Choroba nie ominęła również jej ukochanej babci.

- Ten cały czas, który trwa nadal jest dla mnie bardzo trudny i pełen wyzwań. Moja rodzina oprócz mnie i mojej starszej siostry, wszyscy przeszli COVID-19, łącznie z moją babcią - wyznała w "Kulisach M jak miłość".

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę

Iga Krefft w "Kulisach M jak miłość" zdradziła również, że jej tata z zawodu jest lekarzem, jednakże do tej pory w swojej pracy nie miał styczności z COVID-19. Jako pediatra zajmował się młodymi pacjentami, aczkolwiek w wyniku pandemii ruszył na pomoc chorym, zmagającym się z tą straszliwą chorobą. Gwiazda serialu "M jak miłość" pełna podziwu dla swojego taty przyznała, że jeszcze nigdy nie wiedziała go w takim stanie!

- Mój tata chyba nigdy w życiu nie był aż tak zmęczony jak jest teraz, bo pracuje na oddziale covidowym. Był dotychczas pediatrą, więc gdzieś tam nie doświadczał tego aż tak bardzo... - przyznała ze smutkiem Iga Krefft.

Spójrz także: M jak miłość, odcinek 1592: Basia pozna makabryczny plan zabicia ojca Dawida! Zrobi wszystko czego Jaszewski od niej zażąda

Iga Kreft to nie jedyna gwiazda "M jak miłość", która zetknęła się ze straszną chorobą! W Kulisach serialu "M jak miłość" o swojej walce z COVID-19 opowiedział również Jakub Józefowicz czyli serialowy Łukasz. Na szczęście aktor zdołał pokonać koronawirusa!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Marcin dowie się, że Iza uprawiała seks z Bosackim! Oszalały będzie chciał zabić rywala - WIDEO

Zobacz na Instagramie Igi Krefft jak wyglądają jej rodzice>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze