Ula z M jak miłość przez koronawirusa z chłopakiem utknęła w Azji. Dramatyczny apel Igi Krefft!

i

Autor: Instagram Ula z M jak miłość przez koronawirusa z chłopakiem utknęła w Azji. Dramatyczny apel Igi Krefft!

Ula z M jak miłość przez koronawirusa z chłopakiem utknęła w Azji. Dramatyczny apel Igi Krefft!

2020-03-15 0:42

Ula z "M jak miłość" przez koronawirusa utknęła w Azji! Poleciała tam ze swoim chłopakiem, korzystając z ostatniej chwili przerwy na planie "M jak miłość". Uwięziona w Bangkoku Ula z "M jak miłość" błaga, by wrócic do Polski, do swojego domu, rodziny i… psa! Gwiazda "M jak miłość" jeszcze chwilę temu pokazywała swoim fanom na Instagramie jak bardzo jest w Tajlandii szczęśliwa! Jak wysoką cenę będzie musiała teraz za to zapłacić?

Dramatyczny apel gwiazdy "M jak miłość"! Iga Krefft przez koronawirusa nie może wrócić do Polski!

Iga Krefft z "M jak miłość" z powodu koronawirusa nie może wrócić z Azji do domu. Uwięziona w Tajlandii gwiazda apeluje na do fanów o pomoc. Na swoim Instastory oprócz dramatycznych zdjęć opublikowała krótki film, w którym prosi: 

- Są tutaj jacyś ludzie, którzy mieli lecieć jutro o 19-tej przesz Quatar Airways... Błagam, niech się ktoś odezwie, bo nie wiem co się dzieje!

Jak radzą sobie inne gwiazdy "M jak miłość" Kurdej-Szatan i Mucha CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Jak widać gwiazda "M jak miłość" używa Instagrama  jako środka komunikacji z... kimkolwiek. Czy fani dadzą radę i pospieszą na ratunek serialowej Uli? Sytuacja, w jakiej znalazła się Krefft wygląda na bardzo poważną... 

- Utknęliśmy w Bangkoku, jak ktoś z was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś to proszę napiszcie mi. Nie wiemy do końca co robić a razem zawsze raźniej! - apeluje Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" na swoim instagramowym profilu. 

Zobacz koniecznie: Koronawirus w Polsce. Na planie M jak miłość przerwa w zdjęciach. Kiedy aktorzy będą kręcić nowe odcinki?

Wygląda na to, że serialowa Ula nie ma wyjścia i musi błagać o pomoc fanów. Brak informacji i kontaktu z najważniejszymi służbami doprowadzają ja do rozpaczy! - Konsulat - nie ma kontaktu. Pośrednik od lotu - nie ma kontaktu. Linia lotnicza -  nie ma kontaktu. Infolinia MSZ - nie ma kontaktu - wylicza Krefft, czyli Ula z "M jak miłość". 

Zamknięte granice Polski i zakaz wjazdu do naszego kraju kogokolwiek zza granicy może spowodować, że nie Ula z "M jak miłość" jeszcze długo nie wrfóci na plan serialu. Mamy nadzieję, że jest całkowicie zdrowa i jej koszmar znajdzie szczęśliwe zakończenie...

- Proszę Polski, nie zamykaj granic... Pozwól mi wrócić... Tęsknię za moim pieskiem... - napisała na Instagramie Krfefft.

CZYTAJ DALEJ POD ZDJĘCIEM>>> M jak miłośc: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Jak zareagowali fani Igi Krefft, czyli Uli z "M jak miłość"? Częściowo niepokojem o nasze bezpieczeństwo: - Czy po powrocie planujesz jakiś „przegląd techniczny” swojego zdrówka zanim rozpoczniesz słoneczną trasę? Jednak większość dzieli się informacj, podobnymi dramatami  i próbuje szukać rozwiązania sytuacji: 

- PLL LOT właśnie ogłosił, że będą loty czarterowe, na stronie LOT-u pojawi się więcej informacji, zostanie uruchomiona również inna strona LOTDoDomu o 22:00 polskiego czasu, gdzie obywatele przebywający zagranicą będą mogli się zapisywać na owe czarterowe loty, służby LOT będą zbierać informacje od Was i działać w zależności od potrzeb.

- Moi rodzice również utknęli - nie mam obecnie z nimi kontaktu, a mieli wracać jutro przez Katar Dohę właśnie o 19:00. Czy Ci ludzie, którzy są obecnie w Bangkoku przyjechali tam z Birmy?

- Może jakaś opcja przebukowania biletów do Niemiec i stamtąd autem?

CZYTAJ DALEJ POD ZDJĘCIEM>>>

M jak miłośc: apel Igi Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Zobacz też koniecznie: Gwiazdy M jak miłość walczą z koronawirusem. Monika Mielnicka dużo pije! Gabrysia Raczyńska apeluje o kwarantannę

A jeszcze 5 dni temu temu gwiazda "M jak miłość" cieszyła się na tym samym Instagramie z powrotu do Polski i wspaniale spędzonego w Tajlandii czasu... Oby nie musiała za to za płacić za wysokiej ceny... 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze