M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

Łukasz z "M jak miłość" ciężko zachorował! Jakub Józefowicz wyznał w "Kulisach M jak miłość", że ponad miesiąc walczył z koronawirusem i było ciężko. Aktor przyznaje, że to jak przechodzimy chorobę jest niezależne od wieku i każdy organizm może zareagować źle! Na szczęście Józefowicz już wrócił cały i zdrowy na plan "M jak miłość". Czy jego bohater dojdzie do podobnych wniosków na temat tego, co jest w życiu najważniejsze, co grający go aktor? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Łukasz z "M jak miłość" wrócił na plan po ciężkiej chorobie! Józefowicz przez miesiąc walczył o życie  

Gwiazdy "M jak miłość" zdradziły w "Kulisach" serialu jak ich wygląda ich praca i życie w pandemii. Wszyscy musieli przestawić się na inny tryb kręcenia zdjęć do serialu, wiele też czasu spędzili w domach. A młody, grający Łukasza Józefowicz, zachorował!

- Zetknąłem się z tym wirusem Nie było to przyjemne doznanie. Mimo, że jestem stosunkowo młody wciąż trwało to mniej więcej miesiąc. A efekty uboczne odczuwam do dziś - zdradza Józefowicz w Kulisach "M jak miłość". - Każdy reaguje na tego wirusa inaczej. Jest wiele zmiennych, które mogą spowodować, jak twój organizm na to zareaguje - ostrzega fanów młody aktor. 

- Myślę, że ta pandemia na wszystkich nas, na starszych, na młodszych, na dzieciach wycisnęła straszliwe piętno! - skomentowała sytuację  w "Kulisach M jak miłość" Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie

Józefowicz podzielił się z fanami "M jak miłość" również nowymi przemyśleniami, które powstały podczas ciężkiej choroby. Czy scenarzyści wykorzystają doświadczenia młodego aktora, aby wzbogacić jego serialową rolę?  

- A czy czegoś nauczyła? Może, żeby doceniać to co jest, bo może z dni na dzień zniknąć - mówi Józefowicz w "Kulisach "M jak miłość".  

Na razie nic nie zapowiada, aby Łukasz w "M jak miłość" miał "dorosnąć". Odrzucony przez Patrycję zacznie znów szukać pocieszenia w ramionach Kasi (Paulina Lasota) - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ. Ale może w nowym sezonie serialu poznamy nowego, dojrzałego i odpowiedzialnego Łukasza, ojca dwójki dzieci? 

Zobacz także: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

M jak miłość: Jakub Józefowicz (Łukasz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1589: Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze