Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

i

Autor: AKPA Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

2021-05-16 20:00

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 3 będzie pełen szokujących zdarzeń, które wstrząsną rodziną Winnych. Wszyscy będą czekali aż Ewa (Sonia Mietielica) wróci z Izraela z małym synkiem Stasiem. Niestety w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" nie da się cofnąć czasu, a śmierć Benka (Bartłomiej Kotschedoff) zniszczy więzi łączące Anię (Urszula Grabowska) i Andzię (Barbara Wypych). Matka Benia nie cofnie także okrutnych słów, które wypowiedziała do Ani. Ale finał 3 sezonu "Stulecia Winnych" będzie zupełni inny niż w książce Ałeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli". W powieści Ewa i Benek wracają razem i mają córkę. Poznajcie szczegóły!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, ostatni odcinek 39 - niedziela, 16.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatni 39 odcinek "Stulecia Winnych" nastąpi w dramatycznej chwili dla rodziny Winnych. Nikt z bliskich zmarłego Benka i Ewy nie pogodzi się z jego nagłą śmiercią w Izraelu. Cierpienie Andzi będzie tak wielkie, że na koniec "Stulecia Winnych" odsunie się od Ani jeszcze bardziej. Nie będzie żałowała okrutnych swoich okrutnych słów, tego, że oskarżyła ją i Ewę o zabicie Benka? Kiedy usłyszała, że jej ukochany Benio powiedziała do Ani coś, czego nikt nigdy by się po niej nie spodziewał. Zwłaszcza, że wychowała Anię jak rodzona matka, zawsze czuła z nią szczególną więź.

- Nie mogę na ciebie patrzeć! To ty go zabiłaś! Mojego Benia... Ty i twoja córka!

W finale 3 sezonu "Stulecia Winnych" nie będzie już odwrotu, ale wciąż pozostanie nadzieja. Ania i Andzia wciąż będą bardzo cierpiały, a Stanisław (Jan Wieczorkowski) będzie rozdarty między miłością do żony i córki, ale przy życiu utrzyma ich nadzieja, że Ewa wróci do Polski, że przyjedzie do Brwinowa z synem Stasiem. Bo w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" okaże się, że Ewa przez śmiercią Benka w 1973 roku zaszła w ciążę. A ponieważ akcja trochę przyspieszy, to teraz syn Ewy i Benia będzie miała już prawie 3 lata.

Patrz też: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

Koniec "Stulecia Winnych" nie nastąpi tak jak planowano w 1981 roku, lecz dużo wcześniej. Nadejdzie rok 1976, w którym na rodzinę Winnych spadną kolejne dramatyczne wydarzenia związane z strajkiem robotników z Ursusa, w których będzie brał udział mąż Mani (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki).

Fani "Stulecia Winnych", którzy przeczytali trzeci tom książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" nie kryją oburzenia, że Benek został uśmiercony, bo w powieści Ewa i mąż wracają razem do Polski tuż po wybuchu stanu wojennego, właśnie w 1981 roku. Wtedy też umierają Stanisław i Andzia.

Czy Ewa ze "Stulecia Winnych" wróci do Ani i rodziny w Brwinowie tak jak w książce?

Ewa i Benek ze "Stulecia Winnych"w  trzeciej części książki, której serial jest tylko adaptacją mają córkę Annę Marię (urodzoną w czerwcu 1971 r. w Izraelu), a nie syna Stasia. Poza tym okazuje się, że ich małżeństwo przeżyło poważny kryzys. Benek porzucił matkę Andzię i wybrał Ewę, ale nie mógł się pogodzić z tym, że odrzucił rodzinę. Dopiero w Izraelu dał ukochanej do zrozumienia, że nie akceptował jej decyzji.

W trzecim tomie powieści, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" po śmierci Andzi i Stanisława w 1981 roku ani Ewa ani Benek nie mogli przyjechać na pogrzeb. Wtedy Benek oskarżył żonę o egoizm, choć ona robiła wszystko, by mógł wrócić do Polski. Mimo to odtrącił Ewę. Przez rok nawet ze sobą nie sypiali. Miał wymówkę w postaci Anny Marii, najpierw ciąży, potem nocnego wstawania do córki. To Benek zajął się dzieckiem, żeby Ewa mogła pracować jako lekarz w szpitalu. W Izraelu zrobił specjalizację z pediatrii. Tęsknota za rodziną z Brwinowa prawie zniszczyła miłość Ewy i Benka.

Stulecie Winnych, odcinek 38 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Kazi. Kasia dręczona przez Adama! Mania załatwi matkę Tomka. Basia zażąda rozwodu

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Powrót Pawła zniszczy Mani życie w ostatnim 39 odcinku. Tak będzie wyglądał Paweł - ZDJĘCIA

Powrót Ewy i Benka do Polski w trzeciej części książki "Stulecia Winnych" ocalił ich małżeństwo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ale w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" nie ma co na to liczyć. Nawet jeśli Ewa wróci, to tylko z synem Stasiem.

Wydaje się jednak, że Sonia Mietielica pojawi się jeszcze w serialu na koniec "Stulecia Winnych". Aktorka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z planu z Bartłomiejem Kotschedoffem z ostatnich dni na planie. Ekranowi Ewa i Benek spacerują razem i przytulając się do siebie na łące w Brwinowie. Ale  może to być tylko marzenie Ewy w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" tak bardzo cierpiącej po stracie męża.

Stulecie Winnych 3 odc. 38. Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff) nie żyje

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 38. Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff) nie żyje
Stulecie Winnych 3. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze