Stulecie Winnych 3. Śmierć Benka wstrząsnęła fanami! Zakończenie książki było zupełnie inne

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3. Śmierć Benka wstrząsnęła fanami! Zakończenie książki było zupełnie inne

Stulecie Winnych 3. Śmierć Benka wstrząsnęła fanami! Zakończenie książki było zupełnie inne - ZDJĘCIA

Śmierć Benka w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" mocno poruszyła fanów. Nie tylko dlatego, że odszedł kolejny bohater i dobry człowiek. Tragiczne odejście Benka (Bartłomiej Kotschedoff) nie ma nic wspólnego z zakończeniem książki! Fani sagi "Stulecie Winnych" zareagowali natychmiast mocnym oburzeniem na profilu serialu na Instagramie. To nie pierwszy raz, kiedy produkcja serialu lekko podchodzi do książkowego oryginału. Co tak naprawdę stało się z Benkiem w "Stuleciu Winnych"? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z najważniejszych chwil w życiu Benka w 3 sezonie serialu!

Benek w "Stuleciu Winnych 3" nie zginął! Fani wkurzeni na finał 38 odcinka serialu

W 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" do Winnych dotarła tragiczna wiadomość: Benek nie żyje! Mąż Ewy zginął w wyniku jednego z zamachów w Izraelu, a wiadomość przekazała Ani przez telefon szlochająca Ewa. 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Andzia (Barbara Wypych) w "Stuleciu Winnych" przeżyła przerażający dramat - straciła ukochanego syna, który zostawił ją w Polsce i pognał za żoną na drugi koniec świata. I nigdy już do niej nie wróci...

Tymczasem w książce "Stulecie Winnych", której autorką jest scenarzystka serialu Benek i Ewa przeżyli i w latach 80-tych ub.w. wrócili do Polski! Dlaczego zatem mamy nie zobaczyć ich w 4 sezonie "Stulecia Winnych'? Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pod czarno-białym, pożegnalnym zdjęciem Benka posypała się dosłownie lawina komentarzy zawiedzionych fanów! 

Zobacz też: M jak miłość: Łukasz okrutnie zemści się na Patrycji! Oszuka Kasię i znów wyjdzie z niego drań

Stulecie Winnych, odcinek 38 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Kazi. Kasia dręczona przez Adama! Mania załatwi matkę Tomka. Basia zażąda rozwodu
Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa i Benek nie wrócą do Polski w ostatnim 39 odcinku. Ania nie odzyska córki!

i

Autor: materiały prasowe TVP Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa i Benek nie wrócą do Polski w ostatnim 39 odcinku. Ania nie odzyska córki!

- Fabuła książki była wystarczająca, po co było ją aż tak zmieniać ?

- Żyli długo i szczęśliwie, w latach 80 wrócili z córką do Polski bo nie mogli się odnaleźć w Izraelu

- No to faktycznie poniosło reżysera... ?

- Ale to jest na podstawie książki, nie jest identycznie

- Nienawidzę Ewy za to ze coś jej odwaliło i musiała za wszelka cenę musiała wyjechać z Polski co wcale nie było potrzebne jeszcze biedny Benek zginął ....to jest porażka rozumiem Andzie w 200% straszny los bardzo okrutny i niesprawiedliwy

- Spokojnie w książce jest zupełnie inaczej. Żył jeszcze sporo lat i wrócili do Polski...

- To już przegięcie żeby aż tak zmieniać książkę.... ?

- Tego to już chyba nawet adaptacją książki nazwać nie można ?. Powoli już tylko imiona zostają z książki?

- Szczerze mówiąc, na początku serial bardziej zgrywał się z książką. Teraz niepotrzebnie dokładane są przez scenarzystów dodatkowe wątki. Takie trochę mijanie się z celem...

- Jestem zniesmaczona... Książka była wystarczająco dobra, by już w scenariuszu do serialu nie zmieniać tak beznadziejnie

- Trochę już przesada z tymi zmianami odnośnie książki, chyba serial powinien zmienić nazwę na Matrymologia Winnych a nie Stulecie Winnych.

W książce "Stulecie Winnych" Ewa i Benek doczekali się dwójki dzieci - syna i córki. W finale 3 sezonu serialu do Polski wróci Ewa na pewno z synem, łudząco podobnym do taty... Czy ten fakt wynagrodzi fanom niezrozumiałą stratę bohatera?  

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2443: Koniec Kasi i Łukasza. Sadowski zmanipuluje żonę, a potem wyrzuci z domu! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 33. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Najnowsze