Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN

2021-05-10 10:40 Agnieszka Pyź
Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN

W 38 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Benek (Bartłomiej Kotschedoff) zginie w Izraelu, a śmierć Benia wywoła potężny kryzys w rodzinie Winnych, która zawsze trzymała się razem. Mąż Ewy (Sonia Mietielica) i ukochany syn Andzi (Barbara Wypych) będzie jedną z ofiar krwawych walk podczas żydowskiego święta Jom Kipur. O tym, że Benek nie żyje w 38 odcinku "Stulecia Winnych" zawiadomi Anię (Urszula Grabowska) sama Ewa. Andzia pogrąży się w tak wielkiej rozpaczy, że oskarży synową Ewę i przybraną córkę Anię o zabójstwo jej ukochanego syna Benia. Żałoba u Winnych będzie miała dramatyczny przebieg. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3, odcinek 38 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Śmierć Benka w 38 odcinku "Stulecia Winnych" będzie tragicznym zrządzeniem losu i spadnie na rodzinę Winnych w czasie żałoby po odejściu Kazi Winnej (Katarzyna Kwiatkowska). Niedługo po pogrzebie żony Władka (Arkadiusz Janiczek) akcja przeniesie się do jesieni 1972 roku. Z początkiem października do Brwinowa w 38 odcinku "Stulecia Winnych" napłyną koszmarne wieści z Izraela, o tym, że Egipt i Syria zaatakowały Izrael w dniu żydowskiego święta Jom Kipur. Strach o dzieci zjednoczy Andzię i Anię, ale nie na długo. Niestety początkowo z Ewą i Benkiem nie będzie żadnego kontaktu, co tylko spotęguje niepokój matek.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Benek zginie w Izraelu! Ewa przekaże Ani tragiczne wieści o śmierci Benia - ZWIASTUN

Aż wreszcie w 38 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa zadzwoni do rodzinnego domu w Brwinowie i płacząc przekaże matce wiadomość, że Benek nie żyje. Ania aż zblednie. Nie zdoła wydobyć z siebie słowa. Nagle spojrzy Andzi prosto w oczy z takim smutkiem i bólem, że matka Benka od razu zrozumie. Nie będzie potrzebowała już żadnych wyjaśnień.

Zrozpaczona Andzia w 38 odcinku "Stulecia Winnych" odwróci się od Ani, a z jej ust padną wstrząsające słowa. - Nie mogę na ciebie patrzeć! To ty go zabiłaś! Mojego Benia... Ty i twoja córka! - powie Andzia, a jej rozpacz będzie tak ogromna, że z trudem utrzyma się na nogach.

Stulecie Winnych, odcinek 38 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Kazi. Kasia dręczona przez Adama! Mania załatwi matkę Tomka. Basia zażąda rozwodu

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

Stanisław (Jan Wieczorkowski), który w 38 odcinku "Stulecia Winnych" najpierw otoczy Anię ojcowskim ramieniem będzie rozdarty między uczuciem do żony, a córki. Wreszcie podejdzie do zdruzgotanej, płaczącej żony, żeby okazać jej wsparcie. Nikt i nic nie ukoi jednak cierpienia Andzi po śmierci Benia w 38 odcinku "Stulecia Winnych". Silne więzi żony Stanisława z jego córką, którą Andzia kochała jak własne dziecko zostaną bezpowrotnie zniszczone.

To już pewne, że śmierć Benka przyczyni się do powrotu Ewy z Izraela na koniec "Stulecia Winnych". Tyle tylko, że Andzia zapewne nigdy nie wybaczy synowej, że przez nią Benio wyjechał do Izraela, a ona jako matka nawet nie mogła pożegnać się z synem.

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze