Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Śmierć Benka rozbije rodzinę Winnych! Andzia oskarży Anię, że razem z Ewą zabiła jej Benia - ZWIASTUN

2021-05-10 10:40

W 38 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Benek (Bartłomiej Kotschedoff) zginie w Izraelu, a śmierć Benia wywoła potężny kryzys w rodzinie Winnych, która zawsze trzymała się razem. Mąż Ewy (Sonia Mietielica) i ukochany syn Andzi (Barbara Wypych) będzie jedną z ofiar krwawych walk podczas żydowskiego święta Jom Kipur. O tym, że Benek nie żyje w 38 odcinku "Stulecia Winnych" zawiadomi Anię (Urszula Grabowska) sama Ewa. Andzia pogrąży się w tak wielkiej rozpaczy, że oskarży synową Ewę i przybraną córkę Anię o zabójstwo jej ukochanego syna Benia. Żałoba u Winnych będzie miała dramatyczny przebieg. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3, odcinek 38 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Śmierć Benka w 38 odcinku "Stulecia Winnych" będzie tragicznym zrządzeniem losu i spadnie na rodzinę Winnych w czasie żałoby po odejściu Kazi Winnej (Katarzyna Kwiatkowska). Niedługo po pogrzebie żony Władka (Arkadiusz Janiczek) akcja przeniesie się do jesieni 1972 roku. Z początkiem października do Brwinowa w 38 odcinku "Stulecia Winnych" napłyną koszmarne wieści z Izraela, o tym, że Egipt i Syria zaatakowały Izrael w dniu żydowskiego święta Jom Kipur. Strach o dzieci zjednoczy Andzię i Anię, ale nie na długo. Niestety początkowo z Ewą i Benkiem nie będzie żadnego kontaktu, co tylko spotęguje niepokój matek.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Benek zginie w Izraelu! Ewa przekaże Ani tragiczne wieści o śmierci Benia - ZWIASTUN

Aż wreszcie w 38 odcinku "Stulecia Winnych" Ewa zadzwoni do rodzinnego domu w Brwinowie i płacząc przekaże matce wiadomość, że Benek nie żyje. Ania aż zblednie. Nie zdoła wydobyć z siebie słowa. Nagle spojrzy Andzi prosto w oczy z takim smutkiem i bólem, że matka Benka od razu zrozumie. Nie będzie potrzebowała już żadnych wyjaśnień.

Zrozpaczona Andzia w 38 odcinku "Stulecia Winnych" odwróci się od Ani, a z jej ust padną wstrząsające słowa. - Nie mogę na ciebie patrzeć! To ty go zabiłaś! Mojego Benia... Ty i twoja córka! - powie Andzia, a jej rozpacz będzie tak ogromna, że z trudem utrzyma się na nogach.

Stulecie Winnych, odcinek 38 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Kazi. Kasia dręczona przez Adama! Mania załatwi matkę Tomka. Basia zażąda rozwodu

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

Stanisław (Jan Wieczorkowski), który w 38 odcinku "Stulecia Winnych" najpierw otoczy Anię ojcowskim ramieniem będzie rozdarty między uczuciem do żony, a córki. Wreszcie podejdzie do zdruzgotanej, płaczącej żony, żeby okazać jej wsparcie. Nikt i nic nie ukoi jednak cierpienia Andzi po śmierci Benia w 38 odcinku "Stulecia Winnych". Silne więzi żony Stanisława z jego córką, którą Andzia kochała jak własne dziecko zostaną bezpowrotnie zniszczone.

To już pewne, że śmierć Benka przyczyni się do powrotu Ewy z Izraela na koniec "Stulecia Winnych". Tyle tylko, że Andzia zapewne nigdy nie wybaczy synowej, że przez nią Benio wyjechał do Izraela, a ona jako matka nawet nie mogła pożegnać się z synem.

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Andzia (Barbara Wypych)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze