M jak miłość po wakacjach 2021. Iza wyjedzie z Szymkiem do Grabiny! Zacznie nowe życie bez Marcina?

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Iza wyjedzie z Szymkiem do Grabiny! Zacznie nowe życie bez Marcina?

M jak miłość po wakacjach 2021. Iza wyjedzie z Szymkiem do Grabiny! Zacznie nowe życie bez Marcina?

2021-05-30 19:38

Sceny, które w "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozegrają się u Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) ostatecznie zaważą o przyszłości ich małżeństwa! Czy Chodakowski wciąż nie poradzi sobie z zazdrością o Izę i nie uda się odbudować zaufania w ich związku? Kiedy ostatni raz w "M jak miłość" Iza i Marcin pojawili się razem padły złowieszcze słowa, że nie mogą być razem, skoro on wciąż ją podejrzewa o zdradę. To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Iza i Szymek (Staś Szczypiński) wyjadą razem do Grabiny! Bez Marcina właśnie tam Iza będzie szukała ucieczki od problemów, by zacząć wszystko od nowa?

Co będzie z Izą i Marcinem w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Iza i Marcin pogodzą się i uratują swoje małżeństwo, które zaczęło się rozpadać po tym jak bezwzględny Jan Bosacki (Dariusz Kordek) wrobił Chodakowską w romans z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg). Zmontowane seks taśmy, podłe manipulacje Bosackiego, wmawianie Marcinowi, że Iza zdradza go nie tylko z Michałem, ale także z nim doprowadziły do tego, że szczęście tej pary legło w gruzach. I zaczęły na tym cierpieć dzieci, bo przecież Iza zdecydowała się na desperacki krok i tuż przed Wigilią zostawiła Marcina, Szymka i Maję (Laura Jankowska). W porę się opamiętała, ale w wątku Chodakowskich w "M jak miłość" wciąż było pełno nieporozumień.

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

W ostatnim odcinku "M jak miłość", w którym Iza i Marcin pojawili się razem padły wstrząsające słowa zapowiadają smutny ciąg dalszy tej historii. Doprowadzona do ostateczności Iza powiedziała mężowi, że nie mogą być razem. Wyszła z ich mieszkania, trzaskając drzwiami. Dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się co dalej. Ale zdjęcie z planu serialu, które pojawiło się na Instagramie Adriany Kalskiej nie zwiastuje niczego dobrego. Ekranowa Iza jest na nim z Szymkiem przed domem w Grabinie u Mostowiaków. Nigdzie nie ma Marcina ani ich córki Mai! Czy to oznacza, że Chodakowscy rozstaną się na dobre, a Iza wyjedzie z synem do Grabiny, by tam rozpocząć nowe życie? 

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Tego jeszcze nie wiadomo! Pamiętajmy, że "M jak miłość" jest kręcone ze sporym, prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem. Czyli nagrywane teraz odcinki "M jak miłość" będą w telewizji dopiero jesienią 2021. A to oznacza, że na początku kolejnego sezonu we wrześniu między Izą i Marcinem może się jeszcze sporo wydarzyć, a jej wyjazd z Szymkiem do Grabiny nie musi oznaczać ostatecznego rozstania. Niedawno także Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość" z Adrianą Kalską, na którym oboje wyglądają na szczęśliwych. Ale może wtedy nie odgrywali swoich scen z serialu, lecz zwyczajnie cieszyli się wspólną pracą.

Przeczytaj: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

Najnowsze