M jak miłość, odcinek 1579: Iza zostawi Marcina i dzieci! Porzuci rodzinę na święta, bo ucieknie do Francji

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1579: Iza zostawi Marcina i dzieci! Porzuci rodzinę na święta, bo ucieknie do Francji

M jak miłość, odcinek 1579: Iza zostawi Marcina i dzieci! Porzuci rodzinę na święta, bo ucieknie do Francji

2021-03-30 20:56

Rodzina Chodakowskich w "M jak miłość" rozpadnie się na dobre. W 1579 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) porzuci męża i dzieci. Ucieknie od nich daleko za granicę. Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie sam z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Niedługo nadejdzie czas świąteczny, ale wygląda na to, że u Chodakowskich będzie to bardzo smutny okres. Chodakowska w 1579 odcinku "M jak miłość" zostawi mężowi wzruszający list i wyjedzie do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Podobnie jak ona, długo nie wróci do Marcina i dzieci?

"M jak miłość" odcinek 1579 - wtorek, 30.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1579 odcinku "M jak miłość" Marcin się zreflektuje i postanowi wrócić do domu. Niedługo postanowi połączyć siły z Michałem (Paweł Deląg) i obaj załatwią Bosackiego (Dariusz Kordek). Sprawy w małżeństwie Chodakowskich zaszły za daleko, a Iza dłużej nie wytrzyma oskarżeń i nieodzywania się męża. Marcin w "M jak miłość" wróci do domu, ale nie zastanie tam kobiety. Zamiast tego znajdzie wzruszający list, z którego dowie się, że Iza ucieka. Zbliżają się święta, a mężczyzna zostanie sam z Szymkiem i Mają, którym musi wytłumaczyć, że mamy nie będzie przy stole. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Kamil na dnie przez Anitę!? Ciocia Poli sprowadzi na niego wielkie kłopoty

M jak miłość odcinek 1576 ZWIASTUN. Marcin wróci do Izy, ale nie zostanie na długo! Dawid zabił byłą dziewczynę?

Marcin w 1579 odcinku "M jak miłość" przeczyta pożegnalne słowa Izy.

"Cokolwiek z nami będzie, cokolwiek postanowisz... Proszę, musimy zrobić wszystko, żeby chronić nasze dzieci... To one są teraz najważniejsze. Więcej widzą i rozumieją, niż nam się wydaje... Dlatego postanowiłam, że na jakiś czas wyjadę do Joasi. Tak będzie lepiej dla dzieci, spokojniej, nie będą świadkami naszych kłótni. A Ty... wróć do domu i spędźcie wszyscy razem rodzinne święta. Z Aleksandrą, Olkiem, Anetą. Może z czasem emocje opadną. Kocham Was, Iza" - przeczyta Marcin.

Przeczytaj: M jak miłość. Klątwa Mostowiaków. Marek i Ewa wyjechali, a teraz kolejne osoby znikają za granicą!

Nadchodzą bardzo smutne święta dla Chodakowskich z "M jak miłość". Na zdjęciach z planu "M jak miłość", które jakiś czas temu udostępnił np. Mikołaj Roznerski widać, że Adriana Kalska nie była obecna przy serialowym, wigilijnym stole. Można się spodziewać, że Iza będzie jakiś czas przebywać za granicą, ale wróci do stolicy. Pytanie tylko czy to zażegna kryzys w jej małżeństwie. Póki co sytuacja z Marcinem wygląda na bardzo poważną i nie mogą się ze sobą porozumieć. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze