M jak miłość, odcinek 1577: Kamil na dnie przez Anitę!? Ciocia Poli sprowadzi na niego wielkie kłopoty

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1577: Kamil na dnie przez Anitę!? Ciocia Poli sprowadzi na niego wielkie kłopoty

M jak miłość, odcinek 1577: Kamil na dnie przez Anitę!? Ciocia Poli sprowadzi na niego wielkie kłopoty

2021-03-22 8:31

W 1577 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) wpadnie w wielkie kłopoty przez Anitę (Melania Grzesiewicz)! Chociaż kobieta regularnie pomaga mu w opiece nad Polą (Hanna Nowosielska) i zastępuje jej biologiczną mamę, tym razem wpakuje go w problemy. Werner (Jacek Kopczyński) zrobi aferę o prywatne życie Gryca. Jego zdaniem kancelaria ucierpi przez perypetie życiowe Kamila. Gryc stanie przed trudnym wyborem. Odwróci się od Anity?

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość" Kamil wpadnie w wielkie kłopoty i to przez Anitę! Kobieta stara się mu pomagać jak umie i tak też będzie tym razem. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zacznie nękać Kamila i Polę. Posunie się do tego, że uda się do przedszkola spróbuje uprowadzić Polę. Przedszkolanka zadzwoni do Anity, a ona od razu wybiegnie z kancelarii i zostawi swoją pracę w imię opieki nad dzieckiem.

- Halo, Magda? Mam awarię, musisz mnie zastąpić! - krzyknie do telefonu Laskowska i wybiegnie z pracy.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 112: Marek znów zakocha się w odmienionej Uli! Rozwód Dobrzańskich nieaktualny? - ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1577 ZWIASTUN. Paweł wystraszy się ślubu z Franką. Matka Poli zabierze Kamilowi córkę?

Werner w 1577 odcinku "M jak miłość" wścieknie się, że Anita zaniedbuje obowiązki w kancelarii i całą winą obarczy Kamila. 

- Kamil, kancelaria to nie jest przedszkole, a Anita to nie przedszkolanka - Werner się wścieknie.

- Przepraszam, biorę to wszystko na siebie, to nie jest wina Anity. Po prostu przyleciała matka Poli i to jest kompletna wariatka. Nie pozwolę na to, żeby kolejny raz złamała dzieciakowi serce. Sytuacja awaryjna, trzeba było działać - zacznie tłumaczyć Kamil w "M jak miłość".

- Wszystko rozumiem, ale tak dalej być nie może! Wyciągnąłeś mi człowieka z sekretariatu. Nie mów mi, że to się nie powtórzy, bo się powtórzy! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1579: Pijacka burda w bistro Kingi! Lilka wyleci na bruk! Wszystko przez chorą miłość Ali do Rafała

Kamil w 1577 odcinku "M jak miłość" będzie miał spore kłopoty. 

- Zatrudnij Anitę jako opiekunkę Poli, a ja zatrudnię kogoś na jej miejsce - powie Adam.

- Ja nawet myślałem o tym, ale ona się nigdy na to nie zgodzi.

Wygląda na to, że Kamil przez Anitę będzie musiał dokonać ważnych życiowych wyborów. Anita, chociaż chciała pomóc, wpakuje go w problemy. Gryc zacznie mieć naprawdę poważne problemy. Jeśli straci pracę, matka Poli na pewno to wykorzysta i spróbuje zabrać mu córkę, która stała się dla niego całym życiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze