M jak miłość po wakacjach 2021. Iza zostanie z dziećmi bez Marcina?! Aleksandra stanie po stronie synowej - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość po wakacjach 2021. Iza zostanie z dziećmi bez Marcina?! Aleksandra stanie po stronie synowej - ZDJĘCIE

M jak miłość po wakacjach 2021. Iza zostanie z dziećmi bez Marcina?! Aleksandra stanie po stronie synowej - ZDJĘCIE

2021-06-02 12:30

nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach dowiemy się jak potoczą się dalsze burzliwe losy Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! W ostatnim czasie na kłótniach małżonków szczególnie ucierpiały ich dzieci, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska). Na instagramowym profilu Małgorzaty Pieczyńskiej, czyli serialowej Aleksandry pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz z Izą i swoimi wnukami, ale bez Marcina! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Chodakowska weźmie stronę Izy i pomoże jej odzyskać dzieci z rąk Marcina?

Jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Ostatni sezon "M jak miłość" był szczególnie burzliwy dla Izy i Marcina. Wszystko zaczęło się od sprawy rozwodowej Bosackich, która spowodowała, że nad związkiem Chodakowskich zawisły czarne chmury. Bosacki (Dariusz Kordek) przysiągł sobie, że tak jak Marcin rozwalił jego małżeństwo, tak samo on uczyni z jego! Niestety podła intryga Bosackiego, w którą wmieszał niczego nieświadomych Izę i Michała (Paweł Deląg), spowodowała, że drań osiągnął swój cel! Marcin wpadł w szał i przestał ufać żonie. Z tego powodu nie nocował w domu, natomiast mająca już dość zazdrości i nieufności męża postanowiła w 1579 odcinku "M jak miłość" wyjechać do Francji do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Po jej powrocie wydawało się, że w końcu się dogadają, jednak w 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin nadal nie umiał poradzić sobie z chorą zazdrością. Kolejny raz zaatakował niewinnego Michała, gdyż pomylił swoją żonę z Joasią, a także ciągle nie umiał zaufać żonie, która jeszcze w 1591 odcinku "M jak miłość" zostawiła go samego z dziećmi i odeszła, trzaskając drzwiami. Czy w "M jak miłość" po wakacjach Iza wróci po dzieci i rozstanie się z Marcinem? Czy Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) pomoże jej odzyskać dzieci?

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Iza wyjedzie z Szymkiem do Grabiny! Zacznie nowe życie bez Marcina?

M jak miłość odcinek 1589 ZWIASTUN. Iza odejdzie od Marcina na zawsze? Patrycja w ciąży, Argasiński wyciągnie z niej kto jest ojcem!

Choć na nowe odcinki "M jak miłość" widzowie muszą jeszcze trochę poczekać, to gwiazdy "M jak miłość" postanowiły uchylić rąbka tajemnicy, tego co będzie się działo w nowym sezonie w wątku Izy i Marcina! Małgorzata Pieczyńska na swoim Instagramie pochwaliła się radosnym zdjęciem ze swoją synową Izą oraz wnukami Mają i Szymkiem. Niestety na zdjęciu nie ma Marcina! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aleksandra weźmie stronę Izy, wyrzeknie się syna i pomoże jej odzyskać dzieci? Przypomnijmy, że w 1587 odcinku "M jak miłość" Chodakowska wprost oskarżyła Izę o zdradę i rozbicie rodziny, jednak gdy synowa opowiedziała jej całą historię, to zrozpaczona Aleksandra zrozumiała, że nie miała racji. Czy mama Marcina postanowiła ostatecznie wziąć stronę Izy i pomóc synowej odebrać dzieci choremu z zazdrości Marcinowi?

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Bartek potwierdza ciążę Uli! Rodzina Mostowiaków się powiększy - WIDEO

Jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Czy Iza wróci do domu i z pomocą teściowej zabierze Marcinowi dzieci? A może to Marcin zostawi dzieci na głowie Izy i Aleksandry i odejdzie? Czy Marcin i Iza będą w końcu szczęśliwi jak wcześniej? Odpowiedzi na te pytania poznamy z pewnością w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w szpitalu przez Argasińskiego! Straci dziecko Łukasza? - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze