M jak miłość, odcinek 1568: Bosacki zmontuje historię romansu Izy i Michała! Wykorzysta to przeciw Marcinowi podczas swojego rozwodu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Bosacki zmontuje historię romansu Izy i Michała! Wykorzysta to przeciw Marcinowi podczas swojego rozwodu!

M jak miłość, odcinek 1568: Bosacki zmontuje historię romansu Izy i Michała! Wykorzysta to przeciw Marcinowi podczas swojego rozwodu!

W 1568 odcinku "M jak miłość" żądny zemsty na Marcinie (Mikołaj Roznerski) Jan Bosacki (Dariusz Kordek) przygotuje do publikacji seks-taśmę Izy (Adriana Kalska) i Michała (Paweł Deląg)! Materiał filmowy będzie nie tylko o nocy, podczas której naga para wyląduje w łóżku... Cały wyjazd do Krakowa to będzie jeden wielki film o love story żony Marcina z pisarzem! Jak zareaguje Marcin na taki gruby materiał w 1568 odcinku "M jak miłość"? Milczenie załamanej Izy na pewno mu nie pomoże, a Bosacki wykorzysta zebrany materiał w swojej sprawie rozwodowej!

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1566 odcinku będzie pełna poczucia winy po nocy z Michałem w Krakowie. Nic dziwnego - obudzi się zupełnie naga w łóżku ze swoim szefem i w dodatku nic nie będzie pamiętać! Za to Jan Bosacki będzie aż tryskał szczęściem, na widok materiału, który zmontuje! A już w 1568 odcinku "M jak miłość" drań będzie planował to wykorzystać... 

- Kochanie, a mam się czuć trochę zazdrosny o moją żonę? - zapyta Marcin Izę jeszcze przed wyjazdem w delegację w 1565 odcinku "M jak miłość". 

Ale Iza uspokoi go, a wręcz będzie się szczerze śmiałą z jego podejrzeń. Jak się okaże w 1565 odcinku "M jak miłość" zazdrosny będzie także Michał, który zacznie podejrzewać Izę o romans z... Bosackim! A tymczasem to Jan aż do 1568 odcinka serialu będzie się śmiał z nich wszystkich! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1564: Piotrek rzuci pracę w kancelarii przez Wernera? Stanie w obronie Kingi i jej matki - ZWIASTUN

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odcinek 1568: Bosacki zmontuje historię romansu Izy i Michała! Wykorzysta to przeciw Marcinowi podczas swojego rozwodu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Bosacki zmontuje historię romansu Izy i Michała! Wykorzysta to przeciw Marcinowi podczas swojego rozwodu!

Marcin przygotuje z dziećmi na powitanie Izy w 1566 odcinku "M jak miłość" piękne powitanie, ale ona wróci zupełnie odmieniona. Małomówna, patrząca pod nogi, prawie bez uśmiechu. To poczucie winy wprowadzi ją w ten stan...

- Jeżeli mam do kogoś pretensje, to tylko do siebie. Za błędy się płaci, nawet bardzo wysoką cenę! - powie Bosacki Marcinowi w jeszcze w 1565 odcinku "M jak miłość". Ale tylko jeden z nich będzie wiedział co dokładnie ma na myśli...

Iza zwierzy się tylko Anecie ze swojego dramatu dopiero w 1568 odcinku "M jak miłość". Szwagierka doradzi jej, aby za żadne skarby nie mówiła Marcinowi prawdy o tym co się zdarzyło w Krakowie!

- Zwariowałaś, co ty opowiadasz? To nie była żadna zdrada! - powie Aneta, kiedy Iza opowie jej jak było naprawdę. .

- A co? Leżałam z obcym facetem w łóżku, rozebrana... - Iza będzie pewna, że jest inaczej.

- Nie działałaś świadomie! Sam alkohol nie mógł wywołać takiej reakcji, nawet jeśli masz alergię. Ale jeśli ktoś ci dodał jakieś świństwo do drinka... Słuchaj, zamknij całą tę sprawę za grubymi drzwiami i wyrzuć klucz. Po prostu o tym zapomnij! - żona Olka (Maurycy Popel) wręcz zabroni Izie mówić prawdę!

I jak okaże się w 1568 odcinku "M jak miłość" obie panie Chodakowskie nie wezmą pod uwagę spisku, który tak naprawdę będzie prowadził od samego początku Jan Bosacki. Manipulant zaplanuje wszystko jeszcze przed wyjazdem do Krakowa i już od pierwszej sekundy powitania będzie wszystko filmował.

Gdyby Iza zdecydowała się powiedzieć Marcinowi prawdę o wydarzeniach w hotelu w już 1566 odcinku "M jak miłość", na pewno stanąłby po jej stronie i szybko ustalił winnego. A tak, to Bosacki nadal, w 1568 odcinku serialu będzie miał władzę nad wszystkim i kiedy pokaże Marcinowi swoją filmową love story zrobi się naprawdę źle w małżeństwie Chodakowskich... A Bosacki wykorzysta dramat Chodakowskich podczas swojej rozprawy rozwodowej!

Zobacz także: ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1566: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
  M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki da Marcinowi poważne ostrzeżenie. Złapie Izę w pułapkę z zemsty za rozwód  - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki da Marcinowi poważne ostrzeżenie. Złapie Izę w pułapkę z zemsty za rozwód - WIDEO
Najnowsze

Materiał sponsorowany