​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

i

Autor: MTL Maxfilm ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

2021-02-09 21:47

W 1565 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zaszokuje ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger), który nakryje go na seksie w szpitalu! Od razu weźmie Chodakowskiego na słówko do gabinetu i widać będzie, że młody ortopeda bardzo mu zaimponował, zdradzając Anetę (Ilona Janyst). Niedługo w "M jak miłość" Argasiński tak polubi Olka, że ten będzie mógł liczyć na specjalne traktowanie i awans! Jak widać, zdrada żony może mu się się opłacić.... Ale czy jest w ogóle możliwa, czy to chore urojenia zboczonego Argasińskiego?

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Argasiński usłyszy na korytarzu podejrzane odgłosy. W jednym z szpitalnych pomieszczeń słychać będzie odgłos ostrych zabaw. Okaże się, że zza drzwi wyjdzie Olek, który skołowany spojrzy na szefa. Na ustach będzie brudny, co nie umknie uwadze szefa. 

- Dzień dobry, zapraszam pana do mojego gabinetu. Oczywiście kiedy będzie pan gotowy… - Argasiński wskaże gestem, że lekarz jest brudny na twarzy.

W 1565 odcinku "M jak miłość" Argasiński po swojemu zinterpretuje całą sytuację.

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Argasiński w "M jak miłość" od początku wydawał się być bezwzględny, ale nikt by się chyba nie spodziewał, że zaimponuje mu zdrada żony. Ordynator rzuci Olkowi pseudo reprymendę, że uprawiał seks w miejscu pracy, ale z drugiej strony widać będzie, że jest bardzo rozbawiony.

- Naraził pan na szwank reputację naszej kliniki. Gdyby świadkiem tej sytuacji był któryś z pacjentów lub nawet współpracowników, to miałoby to fatalny wpływ na wizerunek nas wszystkich. Mam nadzieję, że pan to rozumie. (...) A tak po koleżeńsku, na przyszłość, zalecam więcej dyskrecji. Ściany mają uszy i tak naprawdę to w ogóle pana nie rozumiem, bo gdybym ja miał taką żonę jak pani Aneta, to żadna inna nie miałaby przy niej szans. - powie Chodakowskiemu w "M jak miłość".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2379: Stawicki poniży Anetę tuż przed bajecznym ślubem na Malcie! Nie będzie miała nic do gadania - ZDJĘCIA

W 1565 odcinku "M jak miłość" Olek będzie w szoku, kiedy usłyszy "rady" od ordynatora. Argasiński będzie przekonany, że Chodakowski zdradził żonę, a tymczasem to właśnie z Anetą baraszkował w szpitalu! Chodakowski nie przyzna się do tego, że nie zdradził żony, więc Argasiński będzie przekonany, że lekarz potrafi być bezwzględny. To bardzo mu zaimponuje i wkrótce w "M jak miłość" Olek będzie mógł liczyć na specjalne traktowanie. Argasiński tak go polubi, że młody lekarz będzie specjalnie traktowany. 

Najnowsze