Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

i

Autor: MTL Maxfilm Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

2021-02-08 15:24

Małgosia wróci do "M jak miłość"? Jak wynika z informacji opublikowanej przez Joannę Koroniewską na jej oficjalnym profilu na Instagramie, aktorka nareszcie zdecydowała się na powrót na serialowy plan. Czy to oznacza, że znów zobaczymy Małgosię w "M jak miłość"? Na razie pewne jest, że Koroniewska zagra w serialu konkurencji, ale fakt, że po latach przerwy wróciła na plan, daje pewną nadzieję fanom "M jak miłość". Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ - jak zmieniała się Małgosia Mostowiak i jak Koroniewska będzie wyglądała w nowym serialu!

Małgosia wraca do "M jak miłość"? Koroniewska weszła na plan, ale na razie innego serialu 

Z okazji 20-lecia "M jak miłość" wśród fanów odżyły nadzieje, że dawni bohaterowie powrócą. Jedną z kultowych postaci serialu , za która widzowie tęsknią najbardziej jest Małgosia Mostowiak. W dodatku pewne jest, że Mostowiakówna żyje, więc furtka dla powrotu aktorki na plan pozostaje otwarta.  

- Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak, najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki“ Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu - informowała produkcja "M jak miłość" z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka serialu. - Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej

O tym, że Małgosię Mostowiak może zagrać zupełnie inna aktorka jako pierwsi pisaliśmy TUTAJ. Problem z powrotem do swojej sztandarowej roli ma sama aktorka, która wyznała w wielu wywiadach, że swojej Mostiowiakówny po prostu nie lubiła. Za co?  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1568: Patrycja okrutnie wyśmieje Łukasza! Zagrozi, że powie o ich romansie jego matce

M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu

Otóż aktorkę i jej bohaterkę poróżniło zdecydowanie podejście do dzieci. Małgosia po tragicznej śmierci 2 mężów Michała (Paweł Okraska), a później Tomka (Andrzej Młynarczyk) zaszyła się gdzieś w USA, gdzie ślad wszelki po niej zaginął. Od czasu do czasu słychać jakieś wieści, a nie brzmią one zbyt dobrze - Małgosia miała problemy z alkoholem i narkotykami, aż wreszcie wpadła w ramiona podejrzanej sekty. Ale rodzina Mostowiaków tęskni za najmłodszą córką Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), a fani jeszcze bardziej. Czy pojawiła się nowa nadzieja, że Małgosia Mostowiak, którą wszyscy kochają i pamiętają wróci? 

Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie - mówiła gwiazda w rozmowie z wideoportal.pl. - Z tego co wiem są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja - dodała Koroniewska.

Na razie pewne jest, że Joana Koroniewska przyjęła nową serialową rolę. Aktorka zagra w serialu "Mecenas Porada" żonę pana Starzyńskiego, w którego wcieli się Piotr Gąsowski, a ona będzie panią sędzią Starzyńską! W obsadzie nowego serialu Polsatu pojawi się także m.in. Radosław Pazura, a zdjęcia na planie już trwają.

W oficjalnych informacjach produkcji nie pojawiło się jeszcze nazwisko Joanny Koroniewskiej. Wiadomość o tym, że i ją zobaczymy w serialu "Mecenas Porada", zdradziła na Instagramie sama aktorka i jej serialowy mąż, Piotr Gąsowski.  

- Czy my jesteśmy normalni?!! ??? No raczej. Uściski z planu. Ściskamy razem z mężem @piotr.gasowski.official, tak nie omsknęła mi się klawiatura. ?? - napisała znana z roli Małgosi w "M jak miłość" pod zdjęciem wyraźnie rozbawionej bohaterki nowego serialu. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

Najnowsze