M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm/ AKPA M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska), Barbara (Teresa Lipowska)

M jak miłość. Małgosia wróci z USA z inną twarzą! Joanna Koroniewska już nie zagra. Kto ją zastąpi?

2019-07-25 11:17

Małgosia wróci do "M jak miłość", ale Joanna Koroniewska nie pojawi się w serialu. Ze słów byłej gwiazdy "M jak miłość" wynika, że produkcja chce ją zastąpić inną aktorką. Wygląda na to, że niebawem widzowie zobaczą powrót Małgosi z USA do Grabiny. Tyle tylko, że bohaterka "M jak miłość" będzie już miała inną twarz. Czy Gosia przejdzie operację plastyczną i dlatego tak bardzo się zmieni?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Joanna Koroniewska odeszła z "M jak miłość" sześć lat temu, ale póki Małgosia żyje widzowie będą się zastanawiać czy kiedyś ta postać wróci do serialu. Zwłaszcza, że w rodzinie Mostowiaków wszyscy pamiętają o Małgosi.

Barbara chciała nawet lecieć do USA, żeby odnaleźć zaginioną córkę, która zerwała kontakt z bliskimi. Ze względu na chore serce musiała jednak zrezygnować. Poza tym wyjazdu zabroniła jej także Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Co się teraz dzieje z Małgosią w "M jak miłość"?

Ostatnie wieści o najmłodszej z rodzeństwa Mostowiaków przekazała wszystkim Marta (Dominika Ostałowska). Okazało się, że chora psychicznie Małgosia wyszła ze szpitala w USA i zerwała wszelki kontakt z rodziną. Serce Barbary zamarło gdy usłyszała, że najpewniej nigdy nie zobaczy córki, że może tylko się modlić za nią.

Joanna Koroniewska wiele razy podkreślała w wywiadach, że "M jak miłość" to dla niej zamknięty rozdział w karierze. Przyznała jednak, że produkcja namawiała ją do powrotu, by Małgosia znów pojawiła się w serialu.

- Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie - powiedziała w rozmowie z wideoportal.pl.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Ale przy okazji ujawniła, że być może niedługo Małgosia wróci do "M jak miłość" z twarzą innej aktorki.

- Z tego co wiem są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja - dodała Koroniewska.

Jeśli Koroniewską w "M jak miłość" zastąpi inna aktorka i Małgosia się zmieni, to jak ta zmiana zostanie wyjaśniona w serialu? Jest kilka możliwości. Jedną z nich jest operacja plastyczna Gosi... Ale czas pokaże na jakie rozwiązanie zdecyduje się produkcja "M jak miłość".

Gwiazda TVP na wakacjach. Co za nietypowy kierunek! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze