M jak miłość, odcinek 1431: Marysia złamie Barbarze serce. Nie pozwoli jej na spotkanie z Małgosią

2019-03-22 12:25 emagu
M jak miłość odcinek 1431, Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1431, Barbara (Teresa Lipowska)

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zada cios własnej matce! W 1431 odcinku "M jak miłość" Rogowska podejmie za Barbarę (Teresa Lipowska) fundamentalną decyzję! To ona zabroni seniorce wyjazdu do USA. Przez nią Barbara już nigdy nie zobaczy Małgosi (Joanna Koroniewska)! Poznajcie szczegóły poniedziałkowego odcinka "M jak miłość" w TVP2. Jak zareaguje seniorka rodu Mostowiaków?

"M jak miłość" odcinek 1431 - poniedziałek, 25.03.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Barbara zarzuca sobie za złe, że nie zrealizowała swoich planów o wyjeździe do USA. Specjalnie przygotowywała się do podróży i chodziła na lekcje angielskiego, ale z wyjazdu nici.

W 1431 odcinku "M jak miłość" Barbarze przyśni się Lucjan. Seniorka będzie pewna, że zmarły mąż gniewa się na nią, bo nie odwiedziła ich najmłodszej córki. W rozmowie z Marysią Barbara wyzna, że musi pojechać do USA i najlepiej jak najprędzej.

Rozmowę usłyszy Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) i niepotrzebnie wtrąci swoje pięć groszy. Tak dojdzie do wielkiej awantury między przyjaciółkami w "M jak miłość". TU znajdziesz SZCZEGÓŁY>>> Awantura w M jak miłość. To będzie rozłam u Mostowiaków. Barbara wyrzuci z domu Kisielową?

Tymczasem Marysia omówi temat z Arturem (Robert Moskwa). Oboje dojdą do wniosku, że stan zdrowia Barbary nie pozwala jej na podróż. W finale 1431 odcinka "M jak miłość" córka przekaże Mostowiakowiej złe wieści.

-Mamo, rozmawialiśmy z Robertem i postanowiliśmy... Nie polecisz do Stanów do Gosi. Ja tam polecę zamiast ciebie - powie Maria Rogowska zaliczając najpotężniejszą wpadkę w historii "M jak miłość".
-Ale ja...
-Tak będzie najlepiej.
-Czy wy wiecie, co to znaczy? Ja mogę już nigdy więcej nie zobaczyć Gosi - załamie się Barbara, która doskonale wie, że jeśli teraz nie wyleci do Stanów, już nigdy się na to nie zdecyduje.

M jak miłość, odc. 1431. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1431. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze