M jak miłość, odcinek 1381: Barbara wyjedzie do USA. Odnajdzie Małgosię? - ZDJĘCIA

2018-09-14 7:10 Ag
M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)

Czy Barbara (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" zniknie z serialu i na długo opuści ukochaną Grabinę? W 1381 odcinku "M jak miłość" seniorka roku Mostowiaków ujawni Marysi (Małgorzata Pieńkowska) swoje plany - będzie chciała wyjechać do USA, by spotkać się z córką, która zerwała kontakt z rodziną. Czy Barbara odnajdzie Małgosię (Joanna Koroniewska), która choruje, jest pod opieką lekarzy w ośrodku psychiatrycznym?  

"M jak miłość" odcinek 1381 - poniedziałek, 17.09.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Losy Małgosi z "M jak miłość" pozostają niewyjaśnione. Po tym jak Joanna Koroniewska w 2013 roku odeszła z "M jak miłość" wątek granej przez nią bohaterki co jakić czas powraca w serialu. Głównie gdy Barbara wspomina córkę, która wyjechała do USA gdzie wpadła w szpony sekty i zapadła na tajemniczą chorobę psychiczną.

Mimo, że Joanna Koroniewska wiele razy zapewniała, że nigdy nie wróci do "M jak miłość", to scenarzyści nie uśmiercili Małgosi. Najmłodsza córka Mostowiaków jest duchem obecna w rodzinie. W 1381 odcinku "M jak miłość" Barbara zaskoczy Marysię swoimi planami wyjazdu do USA i odnalezienia Małgosi.

Seniorka rodu w sekrecie przed najstarszą córką zapisze się na kurs języka angielskiego, a od prawnuczki Lenki (Marysia Głowacka) dostanie nawet słownik i mini rozmówki. Rogowska zauważy, że jej mama coś knuje. - Po co ci ten słownik? Co to za konszachty z Lenką? 

- Przecież ci już powiedziałam... - początkowo Barbara będzie chciała ukryć swoje zamiary. Wreszcie Marysia zdemaskuje Barbarę. I poruszy temat Małgosi, która kilka lat temu wyjechała do USA i od tamtej pory nie kontaktuje się z rodziną.

- Nie umiesz kłamać... No powiedz, nikomu nic nie wygadam. Chcesz lecieć do Stanów? To jest bez sensu, naprawdę. Marta była tak kilka razy. Ma kontakt z jej lekarzem.

Jednak serce matki będzie kazało Barbarze spotkać się z Gosią, która ciężko choruje i leczy się w ośrodku psychiatrycznym. - Ja wiem córciu... Jestem przygotowana na wszystko, ale przecież żyje. Czuję, że powinnam tam lecieć. A znając angielski - przynajmniej podstawowe słowa, zwroty będę się czuła bardziej samodzielnie. Nie chcę was wszystkich w to angażować.

- Tak? I myślisz, że my ciebie tam puścimy samą?
- Poradzę sobie. Angielski wcale nie jest taki trudny. Jak byłam w Warszawie to zapisałam się na kurs, ale po paru zajęciach zrezygnowałam... -
doda Mostowiakowa.

Wieczorem, w 1381 odcinku "M jak miłość", Barbara wpatrując się w zdjęcie Małgosi wciąż będzie szlifowała swój angielski. "I would like to see my daughter...". Powtarzając ten zwrot zacznie płakać na samą myśl o tym co się dzieje z chorą Gosią.

Czy Barbara z "M jak miłość" naprawdę wyjedzie, a Teresa Lipowska na dłużej zniknie z serialu? Nic z tych rzeczy! Coś stanie na drodze planom Mostowiakowie, która w ostatniej chwili zrezygnuje z podróży do Ameryki.

M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1381. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1381. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1381. Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1381. Małgosia (Joanna Koroniewska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1381. Małgosia (Joanna Koroniewska)
Najnowsze