M jak miłość, odcinek 1568: Patrycja okrutnie wyśmieje Łukasza! Zagrozi, że powie o ich romansie jego matce

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Patrycja okrutnie wyśmieje Łukasza! Zagrozi, że powie o ich romansie jego matce

M jak miłość, odcinek 1568: Patrycja okrutnie wyśmieje Łukasza! Zagrozi, że powie o ich romansie jego matce

2021-02-05 18:07

W 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zacznie doświadczać tego, o czym uprzedzi go mądra Aneta (Ilona Janyst), przyłapawszy na seksie w szpitalu. Lekko znudzona już Patrycja (Alżbieta Lenska) zacznie szukać różnych wymówek od ciągnięcia tej love story, aż wreszcie go wyśmieje! Co gorsze, żona ordynatora zagrozi chłopakowi, że jak będzie naciskał, to powie o wszystkim jego matce (Domina Ostałowska)... Co zrobi w takiej sytuacji w 1568 odcinku "M jak miłość" zakochany w starszej kobiecie Łukasz? Dotychczas, jak pojawiały się kłopoty z kobietami, uciekał...

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" zakazany romans Patrycji z Łukaszem będzie kwitł w najlepsze. A zdradzany Argasiński wciąż będzie zachowywał się tak, jakby nie miał pojęcia, że żona przyprawia mu rogi z jego pracownikiem!

- Ciekawe, co powiedziałaby twoja mama, gdyby cię teraz ze mną zobaczyła... - rzuci znienacka Patrycja podczas kolejnego namiętnego wypadu z Łukaszem na Mazury.

- Na pewno doceniłaby mój dobry gust! - rzuci niedbale Łukasz nie przeczuwając zasadzki.

- Jasne... Nie ma co ukrywać, prawda jest brutalna: wieziesz na romantyczny weekend starą babę, mój drogi! Wiesz, że na upartego mógłbyś być moim synem? - doda Patrycja już znacznie poważniej.

- To byłoby straszne... Miałbym kompleks Edypa! - a Łukasz dalej będzie myślał, że to żarty.

My jednak już będziemy widzieli w 1568 odcinku "M jak miłość", że Patrycja przestaje się czuć dobrze w sytuacji, w jakiej się znalazła. Żona ordynatora zacznie się wydawać już lekko znudzona młodszym kochankiem, który poza ciałem i urokiem nie będzie miał jej wiele więcej do zaoferowania.

Zobacz też: M jak miłość odcinek 1565: Argasiński nakryje Anetę i Olka na seksie w szpitalu! Umrze z zazdrości, że zakochani Chodakowscy lubią eksperymentować

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

- To zupełne szaleństwo! Jest mi z tobą cudownie, w ogóle nie zastanawiam się, co będzie dalej! I nie mam nawet poczucia winy, a przecież powinnam. To nie jest tak, że się teraz przed tobą tłumaczę, ale mnie już nic więcej w życiu nie czeka. Nawet nie mam dzieci. Nie będę mogła cieszyć się, patrząc, jak dorastają. Więc to pewnie taki mój ostatni kolorowy zawrót głowy - kochanka w zsadzie powie Łukaszowi wprost, że się nim bawi!

- Nie mów tak! - zaprotestuje zakochany syn Marty w 1568 odcinku "M jak miłość". -  I nawet tak nie myśl! Czeka cię... nas...jeszcze wiele kolorowych chwil...

- Nigdy wcześniej go nie zdradziłam, wiesz? Uważałam, że to oznaka tchórzostwa. Ludzi powinno być stać na to, żeby przegadać pewne sprawy, rozstać się, jeśli trzeba... A teraz nagle nie ma to dla mnie znaczenia. I trochę mnie to przeraża... - wyzna Patrycja.

- Powiedz mi, kiedy twój mąż ostatnio zabrał cię na spacer? Do teatru czy do kina? Kiedy usiedliście gdzieś i tak po prostu ze sobą rozmawialiście? - zapyta Łukasz.

- Nie rozumiesz. W pewnym wieku, po latach małżeństwa...

- Kiedy powiedział ci, jaka jesteś piękna? Nikt nie ma prawa cię oceniać. A twój mąż sam jest sobie winien! - oznajmi młody kochanek. A my będziemy widzieli już w tym momencie 1568 odcinka, że po raz pierwszy w życiu nie podda się bez walki!

Łukasz w 1568 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do matki. I powie jej, że uważa swój romans za coś bardzo poważnego. Czy Patrycja również wykona do niej telefon, aby przyspieszyć nieuchronny - jej zdaniem - koniec tej "zabawy?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1565: Marta zobaczy nagiego Łukasza u Patrycji?! Pochwali się seksem z jej synem

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze