M jak miłość, odcinek 1565: Marta zobaczy nagiego Łukasza u Patrycji?! Pochwali się seksem z jej synem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1565: Marta zobaczy nagiego Łukasza u Patrycji?! Pochwali się seksem z jej synem

M jak miłość, odcinek 1565: Marta zobaczy nagiego Łukasza u Patrycji?! Pochwali się seksem z jej synem

2021-02-04 22:15

W 1565 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) przeżyje szok! Do tej pory nie miała pojęcia, że Łukasz (Jakub Józefowicz) jest kochankiem jej przyjaciółki Patrycji (Alżbeta Lenska). Ukrywanie romansu będzie im wychodzić coraz gorzej. W końcu w 1565 odcinku "M jak miłość" dojdzie do żenującej sytuacji, bo Patrycja zacznie opowiadać o gorących nocach z synem Marty, aż w końcu sięgnie po telefon i będzie chciała pokazywać koleżance nagie fotki Łukasza! Jak zareaguje Marta na widok rozebranego syna w pościeli?

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" podekscytowana Patrycja wpadnie do mieszkania Marty i zacznie chwalić się gorącymi nocami z Łukaszem. 

- Jestem nieziemsko zmęczona, ale cholernie szczęśliwa. Ja przepraszam, wiem, że przyjechałaś tylko na kilka dni, pewnie chcesz się z rodziną zobaczyć, ale jesteś jedyną osobą, której mogę to powiedzieć. Ten weekend był po prostu wspaniały! - wypali od progu Argasińska. 

- A twój mąż? Nic nie podejrzewa? 

- Nie, nie, raczej żyjemy osobno. Jestem dla niego przezroczysta, on sobie nawet nie jest w stanie wyobrazić, że ktokolwiek może zwrócić na mnie uwagę, a tym bardziej nie...

- Chłopak w wieku mojego syna... - podsumuje Marta w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

W 1565 odcinku "M jak miłość" na opowiadaniach się nie skończy. Patrycja zaproponuje, że pokaże Marcie fotki swojego kochanka, który akurat wysłał nagie zdjęcie w pościeli! 

- To on tęskni i to w pościeli! - powie Argasińska patrząc w telefon. - Chcesz zobaczyć? - doda.

- Nie, w pościeli raczej nie... - zaśmieje się Marta. 

Matka Łukasza z "M jak miłość" prawie obejrzy jego nagie zdjęcia! Jak widać, koleżanka nie ma większych skrupułów, żeby dzielić się z nią intymnymi szczegółami życia erotycznego. Szkoda tylko, że prawniczka nadal nie ma pojęcia, że mowa o jej synu!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia straci Janka na zawsze! Nigdy naprawdę jej nie kochał

W 1565 odcinku "M jak miłość" sytuacja tylko się nakręci, bo wychodząc z mieszkania, Patrycja zapomni okularów. Tuż po jej wyjściu, do drzwi zapuka Łukasz. Pójdzie naprawiać mamie coś w łazience, a kiedy będzie to robił, Argasińska wróci się po swoje okulary. Będzie brakowało dosłownie sekund, żeby oboje spotkali się w mieszkaniu Marty. Do tego jednak nie dojdzie, ale ta sytuacja w "M jak miłość" pokaże, że brakuje naprawdę niewiele, żeby romans wyszedł na jaw. Wtedy Łukasz będzie skończony w oczach matki, straci pracę, a Patrycja męża i reputację. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze