M jak miłość, odcinek 1565: Seks Patrycji z Łukaszem za zgodą ordynatora Argasińskiego? Syn Marty padnie ofiarą wielkiej manipulacji

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1565: Seks Patrycji z Łukaszem za zgodą ordynatora Argasińskiego? Syn Marty padnie ofiarą wielkiej manipulacji

M jak miłość, odcinek 1565: Seks Patrycji z Łukaszem za zgodą ordynatora Argasińskiego? Syn Marty padnie ofiarą wielkiej manipulacji

2021-02-02 13:19

W 1565 odcinku "M jak miłość" dojdzie do chorej sytuacji! Argasiński (Karol Strasburger) sam będzie namawiał żonę do spotkań z Łukaszem (Jakub Józefowicz)! Wszystko za sprawą Patrycji (Alżbeta Lenska), która przyszykuje intrygę, byle tylko spotykać się na seks z kochankiem! Syn Marty (Dominika Ostałowska) zostanie wrobiony w rzekomą pomoc dla żony ordynatora, który wyjdzie na głupca. W 1565 odcinku "M jak miłość" dojrzała Patrycja pokaże na co ją stać! Łukasz nie będzie miał wiele do powiedzenia.

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie nakręcona na seks schadzki z młodym kochankiem. Do tej pory nikt nie wie, że syn Marty sypia ze sporo starszą od niego kobietą. Wszystko nakręca fakt, że kobieta jest żoną ordynatora Argasińskiego, czyli szefa Łukasza! Żeby ich tajemnica się nie wydała, Patrycja przyszykuje intrygę. W 1565 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że sam Argasiński zaproponuje spotkania jej i Łukasza!  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Cwana Patrycja z "M jak miłość" zacznie udawać przed mężem, że bardzo potrzebuje rehabilitacji. Naopowiada mu o bólach kręgosłupa i kiepskim stanie pleców. Naprowadzi męża, żeby ten sam z siebie zaproponował spotkania z Łukaszem. Tak się też stanie, ponieważ Argasiński stwierdzi, że młody rehabilitant ma pomóc jego żonie. Nie będzie miał pojęcia, że właśnie załatwił kochankom dodatkowe spotkania na seks! W 1565 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Łukasz znów rozpoczną seks schadzkę i to w szpitalu! Tuż pod nosem ordynatora! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

Los pokara kochanków z "M jak miłość", bo w końcu ktoś ich nakryje! To Aneta w 1565 odcinku "M jak miłość" to Aneta (Ilona Janyst) nakryje ich na grze wstępnej. Będzie w szoku, ale jeszcze im pomoże! Zauważy na korytarzu ordynatora i zacznie odciągać go od pokoju, gdzie zabawia się kolega z żoną szefa.

- Jak dobrze się składa, że pana widzę... Czy moglibyśmy zamienić słówko? - Anta zatrzyma Argasińskiego.

Wygląda na to, że pomimo cwanego planu Patrycji ich romans wkrótce wyjdzie na jaw!

Najnowsze