M jak miłość, odcinek 1565: Szalony seks Łukasza i Patrycji, a jej mąż Argasiński za drzwiami. Przyłapie ich? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Szalony seks Łukasza i Patrycji, a jej mąż Argasiński za drzwiami. Przyłapie ich? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1565: Szalony seks Łukasza i Patrycji, a jej mąż Argasiński za drzwiami. Przyłapie ich? - WIDEO

2021-01-24 9:37

W 1565 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i Patrycja (Alżbeta Lenska) będą uprawiali szalony seks w szpitalu, a lęk, że mogą zostać przyłapani przez jej męża, ordynatora Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) jeszcze bardziej nakręci kochanków! Dla Wojciechowskiego romans z dużo starszą żoną szefa będzie dużym ryzykiem. Ale w 1565 odcinku "M jak miłość" nie oprze się namiętności do Patrycji. Spędzi z 40-letnią kochanką upojny weekend, a później skuszą się na miłosne igraszki pod nosem Argasińskiego. Niespodziewanie ordynator stanie przed drzwiami gabinetu, w którym zdradza go żona...

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz i Patrycja z "M jak miłość" nawiążą gorący romans, nie zważając na to, że Argasińska jest żoną szefa Wojciechowskiego, a do tego dzieli ich ponad 10 lat różnicy. Kochankowie nie będą się liczyli z konsekwencjami tego, co robią. Mało tego! Łukasz dla starszej mężatki do tego stopnia straci głowę, że zaryzykuje swoją karierę rehabilitanta w klinice kierowanej przez Argasińkiego.

W 1565 odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci do Warszawy po namiętnym weekendzie z Patrycją i zdobędzie się w końcu na odwagę, by zerwać z Kasią (Paulina Lasota). Ani słowem nie wspomni swojej dziewczynie, że ma inną na boku. Wręcz przeciwnie, wmówi Kasi, że nie dorósł do stałego związku i nie chce jej ranić. - Jesteś cudowną, wyjątkową dziewczyną, ale ja chyba po prostu nie jestem gotowy na poważny związek… Zasługujesz na coś lepszego, na kogoś lepszego.

- Banał, ale rozumiem… Cóż, dzięki za szczerość - Kasia w 1565 odcinku "M jak miłość" przyjmie porzucenie dziwnie spokojnie. - Przepraszam… Powinienem już dawno ci powiedzieć, ale najwyraźniej, po prostu jestem tchórzem - przyzna Wojciechowski. - Bałeś się, że wpadnę w histerię? Coś zdemoluję? - zapyta go stażystka ze szpitala. Czyżby planowała odwet na niewiernym Łukaszu?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Iza zgwałcona przez Michała? Bosacki odurzy ją narkotykami, a naćpany Ostrowski zaciągnie do łóżka - WIDEO

Z kolei kochanka Łukasza w 1565 odcinku "M jak miłość" znów zjawi się u Marty (Dominika Ostałowska) i zacznie jej opowiadać o cudownym seksie z młodym chłopakiem. Nieświadoma, że Wojciechowski jest synem jej przyjaciółki. Nie rozpozna w nim małego Łukasza, którego widziała wiele razy kiedy razem z Martą pracowała w sądzie. Matka Łukasza w 1565 odcinku "M jak miłość" zapyta tylko czy Argasiński niczego się nie domyśla.

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Cwany, bezwzględny ordynator w 1565 odcinku "M jak miłość" będzie bliski odkrycia prawdy o romansie żony z rehabilitantem. Kochankowie będą uprawiać seks w jego gabinecie, kiedy nagle przed drzwiami stanie Argasiński. Przyłapie ich na gorącym uczynku? Nie, bo wcześniej do pokoju wejdzie Aneta (Ilona Janyst), która zobaczy Łukasza z żoną szefa i zamknie drzwi. A kiedy zauważy, że zbliża się Argasiński, szybko odciągnie go na bok. Tym samym uratuje Łukasza i Patrycję przed wpadką.

Mimo niechęci do ordynatora w 1565 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie chwalić jego nową publikację i badania. Zaprosi nawet szefa na kawę do szpitalnej stołówki. Wszystko po to, by kochankowie mogli w porę uciec. Romans Łukasz i Patrycji w "M jak miłość" wcześniej czy później się wyda. Nie tylko przed Argasińskim, ale i Martą! Ich reakcja może być wstrząsająca.

M jak miłość, odc. 1561: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska)
Najnowsze