M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

2021-02-04 22:14

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" definitywnie nie zna całej prawdy o mężu! Nikt się nie spodziewał, że Budzyński skrywa tajemnicę o innej kobiecie! W 1564 odcinku "M jak miłość" prawda wyjdzie na jaw, a Andrzej (Krystian Wieczorek) wreszcie przyzna się, że zwariował na punkcie pewnej kobiety i nigdy o niej nie zapomniał. Niestety to nie Magda jest tajemniczą wybranką serca wziętego prawnika. Okrutna prawda o miłości do innej zniszczy małżeństwo Budzyńskich?

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1564 odcinku "M jak miłość" to za sprawą Maćka (Franciszek Przanowski) wyjdzie na jaw sekret Andrzeja. Nastolatek przeżyje załamanie, kiedy okaże się, że Inka (Hanna Borkowska) z nim zerwie, a on się z tym nie pogodzi. Zacznie zaniedbywać obowiązki i robić coraz większe problemy. Wtedy właśnie Budzyński postanowi interweniować i przeprowadzić z nim męską rozmowę. Problemy sercowe chłopaka skłonią go do przemyśleń nad jego życiem miłosnym i wreszcie coś w nim pęknie. W 1564 odcinku "M jak miłość" opowie synowi Magdy o swojej prawdziwej miłości.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

W 1564 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyzna się, że miał jedną wielką miłość, która bardzo go skrzywdziła.

- (...) Kiedy byłem w twoim wieku, też miałem dziewczynę i… kompletnie zwariowałem na jej punkcie. Pewnego dnia po prostu rzuciła mnie bez słowa. Bolało… ale w końcu się pozbierałem, poszedłem dalej - opowie o przykrej sytuacji Budzyński.

Widać będzie, że sytuacja sprzed lat mocno się na nim odbiła, skoro po tak długim czasie opowiada o niej Maćkowi.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

Maciek w "M jak miłość" nie będzie przekonany czy może zaufać Andrzejowi. Dla niego zerwie z Inką to koniec świata.

- Nie ustępuj, nie oddawaj pola. W tej szkole masz przyjaciół, nauczyciele też cię lubią... Nie przekreślaj tego wszystkiego. Nie warto - dopowie prawnik.

W 1564 odcinku "M jak miłość" Magda nie dowie się, że mąż miał przed laty szaleńczą miłość, którą wspomina do dziś. Widocznie nie dzielą się ze sobą każdym sekretem. Nie zapowiada się na to, by sympatia sprzed lat ponownie zagościła w życiu Budzyńskich i popsuła ich małżeństwo. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze