BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 77: Marek podsłucha rozmowę Uli z kochankiem. Ucieknie od niego w środku nocy - ZWIASTUN

2021-02-03 20:19

W 77 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) będzie pewny, że Ula (Julia Kamińska) wciąż go zdradza z Arturem (Karol Pocheć). Wystarczy, że w środku nocy podsłucha rozmowę Uli przez telefon, by nabrał podejrzeń, że nadal kontaktuje się z kochankiem. Dziwne zachowanie Uli, która w 77 odcinku "BrzydUli" w tajemnicy przed ukochanym zrobi test ciążowy sprawi, że Dobrzański zupełnie się załamie. A do tego pod osłoną nocy Ula ucieknie od Marka i dzieci. Wszystko po to, by upewnić się czy naprawdę jest w ciąży. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula z "BrzydUli" w 77 odcinku będzie w ciąży? Panika, że Dobrzańska znów zostanie matką i urodzi dziecko Artura popchnie ją do szalonych działań. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości zamknie się w łazience i zacznie desperacko szukać testu ciążowego. Pechowym zrządzeniem losu znajdzie tylko puste opakowanie. Jakby tego było mało w 77 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do domu w kiepskiej formie i od razu zauważy, że z żoną coś się dzieje. Bo Ula nagle zapowie, że musi pilnie wyjść do sklepu po mleko dla dzieci. Prawda będzie jednak zupełnie inna. Wymknie się po test ciążowy, ale nie będzie miała okazji zrobić go w spokoju.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

Powód? Marka w 77 odcinku "BrzydUli" nagle najdzie na poważne rozmowy z żoną o tym, co działo się na spotkaniu zarządu F&D i żądaniu Aleksa (Mariusz Zaniewski), by zrzekł się funkcji prezesa firmy. - Też tak uważasz? Że powinienem się poddać, zrezygnować? - zapyta żonę Dobrzański, kiedy ta wspomni, że jeden głupi błąd wszystko niszczy. Będzie miała na myśli swoją noc z Arturem, ale Marek w 77 odcinku "BrzydUli" odbierze to inaczej. - Nie! Boże, Marek nie wiem. Przepraszam, to nie jest rozmowa na teraz. Ja chyba nie myślę, muszę... Przepraszam! - Ula szybko ucieknie do łazienki, żeby zrobić test.

Niestety w 77 odcinku "BrzydUli" wszystko zacznie się walić, bo Ula wystraszona przez Marka, który nagle wejdzie do łazienki, wrzuci test do muszli klozetowej. A nie będzie miała już drugiego! Dlatego w środku nocy wykona tajemniczy telefon. Marek podsłucha rozmowę żony i będzie pewny, że umawia się na schadzkę z Arturem, że wciąż go zdradza z lekarzem ich dzieci.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

- Hej, obudziłam cię? Przepraszam, że tak dzwonię, ale nie dam rady czekać, nie wytrzymam... Mogę do ciebie przyjść? - powie Ula w 77 odcinku "BrzydUli". Załamany Dobrzański ukryje się przed żona w pokoju gościnnym, by mogła spokojnie wyjść z domu. Dobije go myśl, że za jego plecami spotyka się z kochankiem.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

Tymczasem Ula w 77 odcinku "BrzydUli" zjawi się w domu przyjaciół Ani (Monika Fronczek) i Maćka (Krzysztof Czeczot), bo przyjaciółka będzie miała akurat jeden test ciążowy. Wynik wyjdzie negatywny, więc Ula odetchnie z ulgą. Nie na długo, bo Ania uprzedzi ją, że jak była w ciąży z Karolkiem, to test też nic nie wykazał. O ciąży Uli w 77 odcinku "BrzydUli" przesądzi badanie krwi, na które stawi się o poranku. Przypadkowym świadkiem jej wizyty w przychodni będzie Artur! I to właśnie on usłyszy od pielęgniarki, że Dobrzańska spodziewa się czwartego dziecka.

BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek)

i

Autor: x-news
Najnowsze

Materiał sponsorowany