BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

2021-02-02 20:25

W 77 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) zrobi test ciążowy, by upewnić się czy jest w ciąży z Arturem (Karol Pocheć)! Niepokojące objawy będą bowiem wskazywały, że Dobrzańska urodzi czwarte dziecko, ale to nie Marek (Filip Bobek) zostanie ojcem. Czekając w napięciu na wynik testu Ula w 77 odcinku "BrzydUli" przypomni sobie chwile sprzed lat, kiedy ona i Marek byli jeszcze razem tak szczęśliwi. Wrócą wspomnienia z poprzednich ciąż. I radość jaką czuli Dobrzańscy kiedy okazało się, że będą mieli dziecko. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ciąża Uli w 77 odcinku "BrzydUli" stanie się faktem?! Po sugestiach Ali (Dorota Pomykała) i odkryciu, że okres spóźnia jej się od kilku dni Dobrzańska postanowi zrobić test ciążowy. Popędzi do łazienki gdzie znajdzie samo opakowanie po teście. - A myślałam, że gorzej już być nie może... I przypomni sobie piękne chwile sprzed ponad 10-ciu lat kiedy była tuż po ślubie z Markiem i bardzo pragnęła urodzić mu dziecko.

We wspomnieniach tamtych momentów w 77 odcinku "BrzydUli" widzowie zobaczą Ulę z testem ciążowym w ręku w napięciu oczekującą na reakcję ukochanego. Marek wtedy oszalał ze szczęścia! Tak bardzo cieszyli się, że będą mieli razem pierwsze dziecko. Powrócą też wspomnienia poprzednich ciąż i wyników testów.

"Trzy razy tak, trzy raz dwie kreski. I wystarczy. Sześć kresek. Pierwsze dwie wyśnione. Drugie dwie wyczekane. Trzecie dwie niespodzianka. Wspaniała, bo z Markiem. Proszę, niech to nie będzie prawda! To nie może być prawda!" - w głowie Uli w 77 odcinku "BrzydUli" zacznę kłębić się złe myśli.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

Żeby upewnić się czy jest w ciąży w 77 odcinku "BrzydUli" Ula wymknie się późnym wieczorem do apteki. Męża okłamie, że wychodzi po mleko dla dzieci na śniadanie. A kiedy wróci Marek będzie tak przybity po starciu z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski), że poprosi ją o rozmowę o tym, co się działo na zabraniu zarządu.

- Też tak uważasz? Że powinienem się poddać, zrezygnować? - zapyta żonę Dobrzański, kiedy ta wspomni, że jeden głupi błąd wszystko niszczy. Będzie miała na myśli swoją noc z Arturem, ale Marek w 77 odcinku "BrzydUli" odbierze to inaczej. - Nie! Boże, Marek nie wiem. Przepraszam, to nie jest rozmowa na teraz. Ja chyba nie myślę, muszę... Przepraszam! - Ula szybko wymknie się do łazienki, żeby zrobić test.

Ale w 77 odcinku "BrzydUli" Marek zechce dowiedzieć się dlaczego żona tak dziwnie się zachowuje. Dlatego wejdzie nagle do toalety, a spanikowana Ula wrzuci test do muszli klozetowej. - Ula, wszystko w porządku? - Tak...- Coś co spadło? - Nie...- Dobrze się czujesz, bo jakoś tak nagle?- Nie, wszystko w porządku. Dobrze się czuję, nic mi nie spadło!

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Sprawdź także: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

Wszystko w 77 odcinku "BrzydUli" pójdzie tak źle, że Ula straci test ciążowy na dobre. Będzie wściekła, że kupiła w aptece tylko jeden. Dlatego w nocy wymknie się do przyjaciółki Ani (Monika Fronczek), żeby ta jej pomogła rozwiać wątpliwości. - Hej, obudziłam cię? Przepraszam, że tak dzwonię, ale nie dam rady czekać, nie wytrzymam... Mogę do ciebie przyjść? Na szczęście żona Maćka (Krzysztof Czeczot) będzie miała jeden test w domu.

Z punktu widzenia Marka, który w 77 odcinku "BrzydUli" podsłucha rozmowę Uli to będzie wyglądało zupełnie inaczej. Dobrzański pomyśli, że żona dzwoni do Artura... Ula w domu Ani i Maćka zrobi test ciążowy, który wykaże wynik negatywny. Jednak przyjaciółka uprzedzi ją, że jak była  w ciąży z Karolkiem, to test też nic nie wykazał. O ciąży Uli w 77 odcinku "BrzydUli" przesądzi badanie krwi, na które stawi się o poranku. Przypadkowym świadkiem jej wizyty w przychodni będzie Artur!

Zjedź NIŻEJ, żeby zobaczyć GALERIĘ ZDJĘĆ z 77 odcinka "BrzydUli" >>>

BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze