BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 75: Cudowna metamorfoza Uli i pojednanie Marka z Aleksem. Nagły zwrot u Dobrzańskich - ZWIASTUN

2021-02-01 20:28

W 75 odcinku serialu "BrzydUla 2 Ula (Julia Kamińska) przejdzie metamorfozę! Ostatnio sporo schudła, ale to nie efekt diety tylko stresu i strachu o to, co będzie z jej małżeństwem w Markiem (Filip Bobek). Zupełnie niespodziewanie Ula wypięknieje, zrzuci dodatkowe kilogramy i będzie zachwycać seksownym wyglądem. A do tego w 75 odcinku "BrzydUli" Marek pogodzi się z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski), który zrozumie, że muszą razem ratować firmę F&D przed upadkiem. Nie wszystko będzie jednak takie proste. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 75 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Metamorfoza Uli w serialu "BrzydUla" 2 dokonuje się powoli na oczach jej rodziny i przyjaciół, choć Dobrzańska wcale specjalnie się o to nie stara. Po prostu przemiana Uli i fakt, że chudnie z dnia na dzień to skutki ciągłego życia w stresie i smutku. Ostatnio główna bohaterka "BrzydUli" ma powodu do zmartwień. Po zdradzie z lekarzem Arturem (Karol Pocheć) małżeństwo z Markiem wisi na włosku. A do tego desperacko walczy o ocalenie firmy F&D przed bankructwem. Niestety najgorsze dopiero przed nią!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

W 75 odcinku "BrzydUli" 2 wystarczy chwila, by Ula zmieniała się nie do poznania. Wypięknieje, schudnie jeszcze bardziej, zmienił fryzurę, a do tego zrzuci luźne ciuchy na rzecz seksownej sukienki mini! Jaki cudem dokona się tak szybko metamorfoza Uli? Przed decydującym zebraniem zarządu firmy Febo&Dobrzański Ula przeniesie się pamięcią do czasów początku jej małżeństwa z Markiem, kiedy to obydwoje planowali rozwój firmy.

W retrospekcjach w 75 odcinku "BrzydUli" Ula będzie wyglądał zupełnie inaczej, a do tego jej związek z Markiem rozkwitnie jak nigdy wcześniej. Dobrzańscy oszaleją ze szczęścia i miłości. A widzowie zobaczą sceny, których wcześniej w 2 sezonie "BrzydUli" nie było. - Wiesz, że bez ciebie nie dałbym rady... - mówił wtedy Marek. - Razem do tego doszliśmy! - zapewniała męża. - Z tobą wszystko...- A bez ciebie nic! Od tego mnie masz! A i jeszcze do kochania! - dodała Ula. - I do kręcenia!

Czar pryśnie, bo w 75 odcinku "BrzydUli" Ula zda sobie sprawę, że od tamtej chwili dużo się zmieniło. Wola walki o firmę i ukochanego będzie jednak w niej wciąż taka sama.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

Poza tym w 75 odcinku "BrzydUli" 2 nastąpi nagły zwrot w relacjach Marka i Aleksa Febo. Skłóceni wspólnicy pogodzą się na spotkaniu zarządu F&D. Po wystąpieniu Uli, która zapewni Aleksa i Paulinę (Maja Hirsch), że jest jeszcze nadzieja dla tego biznesu, że trzeba podnieść firmę z zapaści, głos zabierze sam Febo. Z jego ust padną zaskakujące słowa.

- Trzeba ratować firmę, którą budowali nasi rodzice! Z której nie możemy tak po prostu zrezygnować! Firmę, która jest dużo więcej niż tylko firmą! Stała się naszym domem! Razem się uda! Trzeba o nią walczyć! Porzućmy wszelkie konflikty! I zacznijmy na nowo jako zespół! Ula, damy z siebie wszystko! - powie Aleks.

Zaraz potem w 75 odcinku "BrzydUli" rzuci się Markowi w objęcia, a Ula spadnie w łóżka. Bo to będzie tylko piękny sen...

Nie

BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 75. Paulina (Maja Hirsch), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Paulina (Maja Hirsch), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze