BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

2021-01-27 19:30 ag
 BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN
Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

W 75 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą zgodny, szczęśliwym małżeństwem, po którym nie będzie widać śladu kryzysu. Pogodzą się i połączą siły w walce o uratowanie firmy F&D przed bankructwem? Dobrzańscy będą się szykowali na ostrą konfrontację z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski) kiedy nagle wydarzy się coś niespodziewanego. Wystarczy tylko chwila, by w 75 odcinku "BrzydUli" Ula przeniosła się dp chwili kiedy ona i Marek byli tak naprawdę razem, zakochani do szaleństwa. Spełniona w roli żony ukochanego mężczyzny była piękniejsza niż kiedykolwiek!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 75 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 75 odcinku "BrzydUli" nastąpi decydujący moment w małżeństwie Uli i Marka! Po ostrej awanturze, podczas której pierwszy raz otwarcie poruszyli temat zdrady i kłamstw, nadal będzie między nimi mur nie do przeskoczenia. Nic dziwnego, że Dobrzańska wszystkie siły skumuluje na ratowaniu firmy. Z pomocą syna Kuby (Jakub Rutkowski), opracuje plan naprawczy dla F&D, żeby ratować jedyne miejsce, gdzie jeszcze rozmawia z ukochanym.

Tuż przed ostateczną konfrontacją z rodzeństwem Febo w 75 odcinku "BrzydUli" Ula spróbuje się dowiedzieć gdzie Marek spędził minioną noc. Kiedy wejdzie do pokoju dzieci, zastanie tam męża. Rozczulona tym widokiem postanowi zrobić wszystko, by ocalić wspólny interes. Bo tylko tak ich rodzina będzie mogła przetrwać. Rozmowa z dziećmi o recyklingu, drugiej szansie i drugim życiu dla przedmiotów i ludzi skłoni Ulę w 75 odcinku "BrzydUli" do głębokich przemyśleń.

Kiedy razem z Markiem dojdą do biura odwiedzi gabinet projektanta Pshemko (Jacek Braciak), żeby odnaleźć znaleźć tam Adama (Łukasz Simlat). W 75 odcinku "BrzydUli" na zebraniu zarządu Marek ustali, że Turek przedstawi Febo aktualny stan finansowy firmy, a Ula - plan wydobycia się z dołka. Niespodziewanie jednak Adam zniknie. Będzie w tak opłakanym stanie, że ukryje się przed wszystkimi.

Pracownica projektanta w 75 odcinku "BrzydUli" obudzi w Uli piękne wspomnienia. Kiedy ona i Marek byli na początku małżeństwa i rozkręcali na nowo F&D. Przypomni sobie jacy wtedy byli zakochani i szczęśliwi. A widzowie zobaczą sceny, których wcześniej w 2 sezonie "BrzydUli" nie było. - Wiesz, że bez ciebie nie dałbym rady... - mówił wtedy Marek. - Razem do tego doszliśmy! - zapewniała męża. - Z tobą wszystko...- A bez ciebie nic! Od tego mnie masz! A i jeszcze do kochania! - dodała Ula. - I do kręcenia!

Czar pryśnie, bo w 75 odcinku "BrzydUli" Ula zda sobie sprawę, że od tamtej chwili dużo się zmieniło. Wola walki o firmę będzie jednak w niej wciąż taka sama. "Potrzebuje mnie! Chce czy nie chce! Razem czy ciągle razem! Więc, uda się! - powie w myślach do siebie. Wszystko skomplikuje telefon od Violetty (Małgorzata Socha), która uprzedzi Marka, że muszą natychmiast stawić się na komisariacie, by złożyć spójne zeznania.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek powiedzą dzieciom o rozwodzie! Dramatyczny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Na placu boju w 75 odcinku "BrzydUli" zostanie tylko Ula. I zapewni Marka, że da sobie radę, że może wreszcie jej zaufać. - Nic się nie stało. Ty pojedziesz na komisariat składać zeznania z Violettą, a ja zostanę tutaj i poprowadzę spotkanie z Paulą i Aleksem... Z tobą wszystko, a bez ciebie...- Ula, przestań! To jest naprawdę poważne! - Dobrzański nie zechce jednak tego słuchać.

Tym razem jednak w 75 odcinku "BrzydUli" Ula nie podda się tak łatwo. Postawi na swoim, żeby ratować Marka, ich małżeństwo i firmę. Przekona ukochanego, że nic się nie zmieniło jeśli chodzi o sprawy służbowe.

- A ty skończ! Wiem, że się na mnie zawiodłeś. Wiem, że między nami jest źle. Nawet przed dziećmi coraz trudniej. Ale wbrew wszystkiemu co czujesz, to nadal jest ja! Możesz mi nie ufać w domu, ale w pracy nigdy cię nie zawiodłam. Poradzę sobie. Przekonam Aleksa, żeby wstrzymał się z karami. Przekonam go, że dla firmy jest nadzieja, że nadal może tu zarobić. Nie sprzedając, ale pracując. Opowiem mu o kolekcji recyklingowej. Wszystko załagodzę. Zaczniemy nowy rozdział... - po tych słowach Uli w 75 odcinku "BrzydUli" Marek przytaknie i pozwoli żonie działać w pojedynkę.

Tyle tylko, że w 75 odcinku "BrzydUli" okaże się jednak, że Aleks całkowicie zmienił swoją decyzję i nie chce słuchać żadnych argumentów. Zażąda, żeby Marek przestał być prezesem F&D!

BrzydUla 2 sezon odc. 75. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 75. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze