M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

2021-01-20 21:49

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" w 1563 odcinku przeżyje, ale mimo to usłyszy w szpitalu straszną diagnozę. Cudem nie umrze po postrzale, lecz obrażenia jakich dozna będą bardzo poważne. Do tego stopnia, że na prośbę Janka lekarze ukryją przed Sonią (Barbara Wypych) co tak naprawdę mu grozi po tym jak kula trafiła go w brzuch! Od tragedii przed ślubem Soni i Janka w 1563 odcinku "M jak miłość" miną trzy dni. Tylko Morawskiemu lekarz powie, że najpewniej nigdy nie będzie chodził, że do końca życia będzie skazany na wózek inwalidzki. Po tej diagnozie Janek podejmie decyzję, że zostawi Sonię...

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1563 odcinku "M jak miłość" Janek nie zginie w wyniku postrzału po tym jak przed ślubem z Sonią dopadnie go przed kościołem nasłany zabójca mafii (Andrzej Mamcarz). Ale niestety rana, którą odniesie doprowadzi do tego, że życie Morawskiego zmieni się bezpowrotnie. Nieprzytomny, ciężko ranny Janek trafi do szpitala gdzie spędzi wiele dni. Jak podaje "Świat Seriali" cały czas będzie przy nim czuwała Sonia, która niestety nie dowie się nic na temat stanu zdrowia ukochanego.

Narzeczona Janka w 1563 odcinku "M jak miłość" załamie się na wieść, że zgodnie z wolą ukochanego lekarze nie udzielą jej żadnych informacji.- Pacjent wyraźnie prosił, żeby nikogo, nawet najbliższych, nie informować o stanie jego zdrowia. Przykro mi, ale muszę się tego trzymać. Takie są procedury... - uprzedzi ją lekarz Morawskiego.

Tymczasem po operacji i kolejnych badaniach potwierdzi się najgorsze - Janek będzie miał na poważny uraz kręgosłupa, który skaże go na wózek inwalidzki. Lekarze nie będą bowiem okłamywać Morawskiego. W 1563 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Janek może nigdy nie stanąć na własnych nogach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1562: Pościg Rafała za bandytą, który postrzeli Janka przed ślubem! Złapie zabójcę?

Zrozpaczona Sonia w 1563 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie zrozumieć dlaczego stała się dla Janka obcą osobą. Przecież mieli wziąć ślub, a po tragedii jaka na nich spadła Krawczyk będzie uważała narzeczonego za swojego męża. - Powiedz, dlaczego to robisz? Dlaczego prosiłeś lekarzy, żeby nie udzielali mi informacji? Jesteśmy rodziną... Dobra, okay, możesz sobie mówić, co chcesz, ale dla mnie jesteś moim mężem, chociaż do ślubu ostatecznie nie doszło.

Niestety w 1563 odcinku "M jak miłość" Janek usłyszy przerażającą diagnozę. Sytuacja będzie poważna, bo kula, która trafiła go w brzuch uszkodzi mu też kręgosłup. - Mamy tu wieloodłamowe złamanie trzonu i łuku L4 z uciskiem na kanał kręgowy... Do tego dochodzi złamanie wyrostków kolczystych, złamanie wyrostków poprzecznych po stronie lewej... Ponadto cechy przepukliny międzykręgowej. Przykro mi...

Sparaliżowanego Janka w 1563 odcinku "M jak miłość" nie pocieszy nawet fakt, że cudem przeżył postrzał, że umarłby gdyby kula trafiła kilka milimetrów dalej.- Ma pan wokół siebie bliskich, kochających ludzi, którzy na pewno będą pana wspierać... Poza tym medycyna cały czas idzie do przodu... Kto wie, co się wydarzy za kilka lat... - wyjaśni lekarz.

Nie przegap: QUIZ. Jak dobrze znasz "kobiece seriale"? Kto był Plotkarą i kogo wybrała Elena Gilbert?

Jednak ta diagnoza będzie dla Janka w 1563 odcinku "M jak miłość" jak wyrok! Przecież jest policjantem, komendantem posterunku w Lipnicy i musi być sprawny, stanąć na własnych nogach. Załamany Morawski zapowie, że dla nikogo już nie będzie ciężarem. Dlatego postanowi zostawić Sonię! Kiedy w szpitalu u Janka w 1563 odcinku "M jak miłość" pojawi się Rafał (Jakub Kucner), przyjaciel obieca, że znajdzie zabójcę, który do niego strzelał, a winni zamachu zostaną ukarani!

M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu
Najnowsze