M jak miłość, odcinek 1562: Pościg Rafała za bandytą, który postrzeli Janka przed ślubem! Złapie zabójcę?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Pościg Rafała za bandytą, który postrzeli Janka przed ślubem! Złapie zabójcę?

M jak miłość, odcinek 1562: Pościg Rafała za bandytą, który postrzeli Janka przed ślubem! Złapie zabójcę?

2021-01-18 16:15

W 1562 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zostanie postrzelony przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych) tuż przed wejściem do kościoła. Śmierć na zawsze rozdzieli zakochanych policjantów zanim złożą małżeńską przysięgę przed ołtarzem? Janek cudem przeżyje dzięki szybkiej interwencji Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Ale na tym nie koniec koszmaru! Tuż po tym jak ranny Janek zaleje się krwią, jego przyjaciel i świadek, Rafał Stadnicki (Jakub Kucner) w 1562 odcinku "M jak miłość" ruszy w pościg za zabójcą (Andrzej Mamcarz). Uda mu się złapać zamachowca?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Soni i Janka w 1562 odcinku "M jak miłość" będzie miał tragiczny finał jeszcze przed rozpoczęciem ceremonii w kościele w Lipnicy! Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi będą zwiastowały nieszczęście. A chwila, która miała być najpiękniejszą w życiu zakochanych policjantów zamieni się w koszmar. Zgodnie z przepowiednią wróżki Calisty (Dorota Liliental), która na krótko przed ślubem uprzedzi Morawskiego, że będzie mu groziła śmierć. Ani Janek, ani Sonia w 1562 odcinku "M jak miłość" nie wezmą tych słów na poważnie. Aż do momentu kiedy nastąpi cała seria dramatycznych zdarzeń.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi

Przed ślubem w 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia pozwoli, żeby Janek zobaczył ją w sukni ślubnej, co zgodnie z przesądem przynosi pecha. Potem ubrudzi suknię krwią, bo skaleczy się w palec. Jakby tego było mało, to fryzjerka z Lipnicy, którą sprowadzi do leśniczówki specjalnie dla panny młodej Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), zamiast pięknej ślubnej fryzury, zrobi Soni na głowie szalone upięcie, które zupełnie ją oszpeci.

Jakby tego było mało to w 1562 odcinku "M jak miłość" matka Janka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), przed ślubem jedynego syna będzie miała wypadek i dotrze do kościoła mocno spóźniona. A Sonia zauważy, że zniknęły obrączki ślubne, które ukradnie zakochany w niej bez wzajemności grabarz Leon (Dariusz Toczek). Żeby je odzyskać pocałuje swojego adoratora, który kradzieżą będzie próbował powstrzymać ślub.

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

Zanim Sonia i Janek w 1562 odcinku "M jak miłość" wejdą do kościoła, żeby złożyć małżeńską przysięgę przed bramą pojawi się tajemniczy samochów, a w nim podejrzany mężczyzna. To płatny zabójca, którego naśle groźny bandyta Max Gadowski (Jarosław Rabenda), wróg Morawskiego z czasów kiedy pracował jeszcze w Warszawie. Zamachowiec sięgnie po pistolet i postrzeli Janka.

Na oczach Soni i gości ranny Janek padnie na ziemię. Na ratunek ruszy mu Artur Rogowski (Robert Moskwa), a w tym czasie świadek Rafał Stadnicki w 1562 odcinku "M jak miłość" rzuci się w pościg za mordercą. Nie zdoła go jednak złapać, a bandyta, który zrani Janka ucieknie, by w odpowiednim czasie dokończyć swoje makabryczne dzieło. Tymczasem postrzelony Janek trafi do szpitala gdzie pozna przerażającą diagnozę!

M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze