M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1562: Janek nie przeżyje? Matka Janka oszaleje na widok syna we krwi. Artur Rogowski nie zdąży go uratować? - ZDJĘCIA

W 1562 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) w dniu ślubu z Sonią (Barbarfa Wypych) zostanie postrzelony i umrze pod drzwiami kościoła? Matka Janka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) dosłownie oszaleje na widok jedynego syna w kałuży krwi. Artur Rogowski (Robert Moskwa) natychmiast rzuci się na pomoc umierającemu Jankowi, a Sonia będzie tulić ukochanego. Czy Artur zdoła uratować Morawskiemu życie? Przerażające sceny zamachu na Janka pod kościołem w Lipnicy już w 1562 odcinku "M jak miłość". Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" rozegra się przerażający dramat - zamach na życie Janka może się udać! Rozpacz matki Janka i jego ukochanej Soni będą nie do opisania. Weronika Sobańska zastygnie na widok upadającego nagle syna, a Sonia utopi piękną białą suknię w kałuży krwi ukochanego.   

Jak pisaliśmy TUTAJ - zawodowy zabójca mafii (Andrzej Mamcarz) i będzie czekał na parę młoda pod kościołem w Lipnicy w 1562 odcinku "M jak miłość". Zaaferowani goście nie zauważą samochodu, który będzie stał w cieniu pod drzewem. Sonia dotrze na ślub w towarzystwie Rafała (Jakub Kucner), a kiedy pojawi się wreszcie Janek, wydarzy się coś strasznego! 

Dramat poprzedzą radosne przygotowania do ślubu - makijaż Soni zrobi jej świadkowa Ula (Iga Krefft), a świadek pana młodego przywiezie ją do kościoła. Para młoda będzie się spóźniać na ceremonię w 1562 odcinku "M jak miłość", przez co rodzina, przyjaciele, a nawet ksiądz zaczną się denerwować - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>>

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm

Kiedy szczęśliwy, niezwykle elegancki Janek zacznie podchodzić do panny młodej w 1562 odcinku "M jak miłość", czas jakby stanie w miejscu. Za to do akcji włączy się zaparkowany pod drzewem samochód, a zabójca odda z niego strzały do komendanta! Kule dosięgną Janka, który nieprzytomny upadnie na ziemię, a wokół niego rozleje się ogromna kałuża krwi.

Matka Janka zastygnie na moment w 1562 odcinku "M jak miłość" - nie będzie mogła poruszyć się, ani wydusić z siebie słowa. Niemy krzyk rozpaczy Weroniki Sobańskiej mocno poruszy serca nawet najtwardszych widzów! 

Sonia natomiast zacznie się wyrywać z rąk Uli i Bartka (Arek Smoleński). Lisieccy spróbują ją przytrzymać w 1562 odcinku "M jak miłość", być może dlatego, aby i jej nie stało się coś złego. Ale ostatecznie Sonia padnie na bruk u boku ukochanego Janka i szlochając będzie go tulić.

- Janek! - będzie krzyczeć w niebogłosy zrozpaczona panna młoda.

Artur Rogowski jako jedyny będzie wiedział co robić w 1562 odcinku "M jak miłość". To właśnie doktor udzieli Jankowi pierwszej pomocy, a Rafał poprosi zszokowaną Ulę, aby wezwała karetkę.

Czy Artur Rogowski zdoła uratować życie komendanta Morawskiego? Czy karetka dojedzie na czas zanim Janek umrze? Przerażające sceny zamachu na Janka tuż przed ślubem z Sonią już w 1562 odcinku "M jak miłość".   

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfidna Jowita celowo ją poparzy

M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1562: Zabójca mafii (Andrzej Mamcarz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze