Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfdina Jowita celowo ją poparzy

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfdina Jowita celowo ją poparzy

Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfidna Jowita celowo ją poparzy

Tragedia w 2363 odcinku "Barw szczęścia" w hotelu Stańskich! Bożena (Marieta Żukowska) będzie miała przerażający wypadek! Podła Jowita namówi Stańską na zabieg, podczas którego ją specjalnie poparzy. I jeszcze będzie namawiała żonę Bruna (Lesław Żurek), żeby wytrzymała, bo to musi być takie ciepłe... Czy w 2363 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zostanie oszpecona do końca życia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2363 - środa 13.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Tragedia Bożeny wydarzy się w 2363 odcinku "Barw szczęścia". Podła Jowita, która od dawna ma chrapkę na Bruna, postanowi pozbyć się jego żony. Czy uda jej się przy pomocy podejrzanego zabiegu oszpecić panią Stańską?

Przypomnijmy - już w 2341 odcinku "Barw szczęścia" Jowita była blisko realizacji celu swojego spisku. Bruno zafascynował się młodą dziewczyną, która zaczęła mu nadskakiwać, a z Bożeną właśnie przechodził małżeński kryzys. Ale jednak sprawy potoczyły się nie po myśli Jowity, Stańscy się pogodzili i jeszcze silniejsi, znów razem stawiają czoła kolejnym wyzwaniom. Ale nie byli dość czujni i zatrudnili Jowitę w hotelu, jako specjalistkę od dłoni - wkręciła się na tę posadę przy pomocy Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). I w 2363 odcinku serialu wykorzysta to, aby pozbyć się Bożeny!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda na urodzinach Poli nie pozna Kamila. Zobaczy jego inną twarz - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

To będzie przerażająca scena w 2363 odcinku "Barw szczęścia"! Bożena ufnie włoży dłoń do specjalnej maszyny z tajemniczą miksturą, która ma czynić cuda. Ale szybko ją cofnie i zacznie krzyczeć z bólu! A podła Jowita będzie jeszcze przekonywała szefową, żeby wytrzymała, bo "tak musi być".

- Jest pani gotowa? - zapyta milutko Jowita Bożenę i doda: - Dobra, to proszę włożyć.

- To jest bardzo gorące... - zacznie jeszcze cicho Bożena. Ale już za sekundę w 2363 odcinku "Barw szczęścia" poczuje ból nie do wytrzymania!

- To musi być ciepłe. Proszę trzymać, tak musi być - będzie namawiała Stańską Jowita. 

Ale w tym momencie 2363 odcinka "Barw szczęścia" Jowita już nie wytrzyma z bólu i zacznie krzyczeć: - Dlaczego pani to tak zagrzała?! Biegnij po lód!

Czy Jowicie uda się trwale oszpecić Bożenę? A może straci pracę i wyleci z hotelu na bruk? Przekonamy się śledząc wątek od 2363 odcinka "Barw szczęścia"!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Najnowsze