Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

2020-11-28 18:28

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji! Znana ze swoich intryg i szalonych pomysłów Jowita (Magdalena Żak), znów namiesza. Tym razem dziewczyna zwierzy się Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że nie ma już ochoty na romanse z rówieśnikami i zaczyna się interesować mężczyznami sporo od niej starszymi. W jej sidła wpadnie Bruno Stański (Lesław Żurek), który ledwo co poskładał swoje życie prywatne z Bożeną (Marieta Żukowa). W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Jowita będzie już mieć plan, jak zdobyć i wykorzystać Stańskiego.

"Barwy szczęścia" odcinek 2341 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zacznie swoją kolejną intrygę. Kiedy zrozumie, że jej uczucie do Alana (Rafał Maślak) nie ma sensu, będzie chciała sprawdzić swe umiejętności uwodzicielskie gdzie indziej. To właśnie przez nią Alan wylądował za kratami za pobicie Grety (Katarzyna Sowińska). Od tego czasu nie chciał mieć zbyt wiele wspólnego z roztrzepaną dziewczyną. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zwierzy się Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że chce spróbować wrażeń ze sporo starszym mężczyzną! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Dominika znów zostanie prostytutką? Rzuci Stawickiego z zazdrości o Anetę. Zostawi ją bez grosza

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Jowita odwiedzi Oliwkę w hotelu Stańskich. Będzie chciała wkręcić się do pracy w tym miejscu. Od razu zacznie flirtować z Bruno. 

- Jestem solidna i szybko się uczę. Mogę też być pokojówką. Sprzątać, wymieniać mydełka i zmieniać ręczniki to każdy potrafi. Nie pożałuje pan - zacznie kokietować mężczyznę. 

Jowita od razu przyzna Oliwce, że Stańki zdecydowanie wpadł jej w oko i na pewno tak tego nie zostawi. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka przerazi się, że straci pracę, a Jowita znów będzie miała problemy. Doskonale zna Jowitę i wie, do czego jest zdolna. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Stański nie będzie wiedział co go czeka, ale wkrótce przekona się jak sprawnie działa Jowita, by osiągnąć cel. Bruno miał niedawno kryzys w związku z Bożeną, więc tym bardziej kobieta dostanie szału, kiedy obok męża będzie kręcić się młoda dziewczyna. Wygląda na to, że w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" pozycja i renoma hotelu Stańskich będzie zagrożona, bo trudno obronić się przed plotkami o romansie właściciela z małolatą! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze