Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

2020-11-27 11:12

W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) znów zaczai się na kolejną ofiarę. Trudno tu mówić, że będzie chciał znaleźć kobietę, skoro przez długi czas wykorzystywał fizycznie i psychicznie Dominikę (Karolina Chapko). Kiedy ta powie mu, że ma serdecznie dość traktowania jej jak prostytutkę i kurę domową, Zbigniew nie zawaha się wykorzystać słabości Anety (Zofia Zborowska). W 2345 odcinku "Barw szczęścia" opowie jej bajki o pięknym życiu, zaciągnie ją do willi i będzie chciał mieć dzieci, żeby tylko przywiązać ją do siebie. Tym razem posunie się w intrygach o krok za daleko.

"Barwy szczęścia" odcinek 2345 - piątek, 11.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zostanie sam, do czego raczej nie przywykł. W nadchodzących odcinkach, Dominika rozstanie się z nim, po długim czasie wykorzystywania jej i traktowania jak przedmiot, nie kobietę. Nasłuchała się tylu chamskich komentarzy, bezczelnych poleceń i wyzwisk, że w końcu powie "dość"! W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Zbigniew przypomni sobie o słabości Anety, którą kiedyś do niego miała i postara się zwerbować do willi kolejną ofiarę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki spróbuje rzucić urok na Anetę. Kobieta będzie jednak pamiętała, że na aplikacji randkowej, której kiedyś używała do umówienia się z lekarzem, tak naprawdę spotkała Damiana (Michał Lesień), a nie jego. Zapamiętała sobie, że Zbigniew nigdy nie okazywał jej większego zainteresowania. W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zacznie opowiadać jej o świetlanej przyszłości, jaka ją czeka przy jego boku. Zaproponuje jej mieszkanie w willi oraz wspomni, że ma rzucić pracę i zająć się jego domem. Aneta nie będzie świadoma z jakimi wyrzeczeniami wiąże się życie u boku chirurga. 

W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki posunie się o krok dalej i będzie chciał mieć z Anetą dzieci! Kobieta nie będzie wiedziała, że proponuje jej macierzyństwo tylko dlatego, że chce uwiązać ją przy sobie na zawsze. Kiedy pojawiłyby się dzieci, musiałaby zostać z nim dla ich dobra! W 2345 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie bardzo zaskoczona wszystkimi propozycjami. Sam Zbigniew będzie przekonany, że upolował kolejną ofiarę na miejsce Dominiki. I faktycznie może okazać się, że kolejna kobieta wpadnie w jego sidła. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze