Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Dominka (Karolina Chapko) powie dość i rzuci tyrana Stawickiego (Piotr Borowski)! Gnębiona dziewczyna, zauroczona pozycją i bogactwem przystojnego lekarza nie pozwoli sobie dłużej na traktowanie jej jak służącą i prostytutkę! I w 2342 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi się z domu! Zapowiada się na to, że nikt, ani nic, nawet sam uroczy doktorek nie zdoła jej powstrzymać...

"Barwy szczęścia" odcinek 2342 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Dominika podejmie "męską" decyzję i wyprowadzi się z domu Stawickiego. Miał być ślub i życie jak z bajki, a skończyło się na roli upokarzanej pomywaczki i dostarczycielki uciech seksualnych dla zwyrodnialca. Do Dominiki wreszcie dotrze prawda o jej roli w domu jak z katalogu i się z niego wyprowadzi!

Przyjaciele od początku odradzali Dominice zadawanie się ze Stawickim. Gość nie budził niczyjego zaufania, a podejrzana afera z jego rozwodem, tłumy dziennikarzy w hotelu Stańskich i słodkie słówka byłego klienta prostytutki tylko pogarszały sprawę. Ale Dominika uparła się i uwierzyła, że jej los odmieni się właśnie przy Stawickim. W 2342 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, kto miał rację...  

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Stawicki w 2342 odcinku "Barw szczęścia" będzie próbował Dominikę zatrzymać. Roztoczy cały swój urok i wyciągnie kolejne obietnice wspaniałej, pełności miłości i bogactwa przyszłości. Ale tym razem to nie zadziała!

Dominika w 2342 odcinku "Barw szczęścia" to będzie już zupełnie inna kobieta, niż ta, którą Stawicki do siebie przywiązał. Zniknie gdzieś zahukana, pełna kompleksów i wstydu dziewczyna gotowa na wszystko, a urodzi się twarda, pewna siebie i swoich planów kobieta. Jeżeli cokolwiek dał jej związek ze Stawickim to pewność, że nieuczciwy facet nie jest jej do niczego w życiu potrzebny i świetnie poradzi sobie sama.    

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze