Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) wpadnie w oko pewnej śliczne, młodej, ale już mocno doświadczonej dziewczynie. Czy Właściciel hotelu Stańskich poleci na łatwą zdobycz? Na pewno nie przejdzie obok niej obojętnie, zwłaszcza, że nastolatka będzie nim mocno oczarowana i uparta. Kto nią będzie? Co na to wszystko powie Bożena (Marieta Żukowska) w 2340 odcinku "Barw szczęścia"? Sprawdź co już wiemy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2340 - pitek, 4.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" Bruno będzie wodzony na pokuszenie. I wiele wskazuje na to, że Stański ugnie się i pozwoli uwieść ślicznej młodej dziewczynie... Jak do tego dojdzie w jego własnym hotelu?

Nowa dziewczyna Bruna wpadnie na niego w hotelowej recepcji. Jowita (Magdalena Żak) - bo o niej tu mowa - przyjdzie odwiedzić Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i opowiedzieć jej o kolejnych błyskawicznych zmianach w swoim życiu. I Bruno zrobi na niej piorunujące wrażenie! 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Jak pisze "Świat Seriali" Jowita natychmiast wpadnie na pomysł jak zwrócić na siebie uwagę Bruna w w2340 odcinku "Barw szczęścia". I wykaże aktywność "zawodową" proponując właścicielowi hotelu pomoc w jego galerii win lub w świetlicy dla dzieci. 

- Jestem solidna i szybko się uczę. Mogę też być pokojówką. Sprzątać, wymieniać mydełka i zmieniać ręczniki to każdy potrafi. Nie pożałuje pan - uśmiechnie się Jowita. I Brono obciea jej, że będzie o niej pamiętał....

- Niezły jest ten właściciel hotelu. Fajny typ - powie potem Jowita Oliwce.

- Nawet o tym nie myśl - ostrzeże Jowitę Oliwka. - Jest fajny, ale szczęśliwie żonaty, więc szukaj typów gdzie indziej!

Ale Jowita w "Barwach szczęścia" nie należy do dziewczyn, którym coś tak mało istotnego jak żona może przeszkadzać. Czy uwiedzie Bruna i rozbije jego małżeńśtwo z Bożeną? Przekonamy się śledząc ten wątek od 2340 odcinka serialu.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze