Barwy szczęścia, odcinek 2332: Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu! Obedrze ją z godności

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2332: Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu! Obedrze ją z godności

Barwy szczęścia, odcinek 2332: Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu! Obedrze ją z godności - ZWIASTUN

2020-11-24 8:29

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) posunie się o krok za daleko. W ostatnim czasie poniżał Dominikę (Karolina Chapko) i traktował ją jak służącą, ale pomimo wszystko na słowach się kończyło. Szybko okaże się, że Zbyszek jest też zwyczajnym zboczeńcem i chamem, który dopuszcza się dotykania kobiet bez ich zgody! W 2332 odcinku "Barw szczęścia" upije się przy kolacji i zacznie obmacywać Dominikę. Kiedy ona stanowczo zaprotestuje, spotka się to z jego ogromnym oburzeniem. Rzuci jej w twarz, że na jej miejsce jest kolejka chętnych! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2332 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Dominika znów zauważy zakapturzoną postać pod jej domem. Pomyśli, że Damian (Michał Lesień) ponownie ją nachodzi. Okaże się jednak, że to zupełnie inny mężczyzna, który czeka na swoją dziewczynę. Po powrocie do domu, Zbigniew pokaże Dominice nagranie z kamer i oskarży ją o to, że to ona całuje się z Damianem.

- A to nie jesteś przypadkiem ty i ten cały Damian?

- Zbyszek, ale o czym ty w ogóle mówisz? To są zupełnie obcy ludzie, ja nie znam ich! - W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Dominika spanikuje i nie będzie dowierzała w te absurdalne oskarżenia. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2333: Agata popędzi Sławkę! Obrazi matkę Patryka i odwoła ślub

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki będzie upokarzał Dominikę na każdym kroku. Oprócz tego, że oskarży ją o romans z Damianem, wyśmieje także jej własnoręcznie zrobione sushi. Powie, że prawdziwy obiad do zupa i drugie danie. Nie będzie miał żadnych skrupułów. Kiedy łaskawie zasiądzie do stołu, szybko upije się winem. W 2332 odcinku "Barw szczęścia" zmusi Dominikę, by ta usiadła mu na kolanach i zacznie ją obmacywać. Kobieta wyrwie się z objęć, ale w życiu nie będzie się spodziewała tego, co usłyszy. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Koniec Agaty i Patryka. Ślubu nie będzie, bo bezczelnie zmusi ją do przeprosin matki

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki pokaże jak bardzo jest bezczelny.

- Zbyszek, nie teraz. Jest mi jeszcze przykro po tym, co powiedziałeś. - Nie zgodzi się na seks Dominika.

- Jest kolejka chętnych na twoje miejsce...

- Ty mówisz poważnie?

- Nie jesteś zadowolona? Masz wszystko, czego chciałaś. 

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki kompletnie przesadzi. Dominika zostanie doszczętnie upokorzona.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze