Barwy szczęścia, odcinek 2332: Stawicki przestanie udawać miłość do Dominiki! Pozwoli sobą pomiatać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2332: Stawicki przestanie udawać miłość do Dominiki! Pozwoli sobą pomiatać

Barwy szczęścia, odcinek 2332: Stawicki przestanie udawać miłość do Dominiki! Pozwoli sobą pomiatać

2020-11-21 17:40

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) przejdzie samego siebie. Od dawna traktuje Dominikę (Karolina Chapko) jak popychadło, ale wkrótce los kobiety zdecydowanie się pogorszy. Jej zadanie w życiu Zbigniewa to głównie pranie, sprzątanie i dbanie o dom, raczej nie ma to nic wspólnego z bajkowym życiem u boku cenionego lekarza. W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki znów upokorzy Dominikę i okaże jej kompletną zniewagę. Co tym razem wymyśli bezczelny i okrutny chirurg?

"Barwy szczęścia" odcinek 2332 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Dominika ze wszystkich sił postara się dogodzić partnerowi. Od początku ich związku tylko mu usługuje i niewiele ma z życia. Dba o dom, sprząta, prasuje i gotuje, a spotyka się ciągle z wyzwiskami i pogardą. Nawet intryga Damiana (Michał Lesień), z poprzednich odcinków "Barw szczęścia", który podszywał się za Anetę (Zofia Zborowska) nie wzbudziła w doktorku wiele zazdrości o partnerkę. Właściwie wydało się, że Dominika niewiele go obchodzi. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2330: Agata przez matkę Patryka trafi do więzienia! Jedno zdjęcie Sławki wyda ją przed Miką

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki znów upokorzy Dominikę. Nie doceni zupełnie, że kobieta poświęca mu się w 100%. Znów ich relacja będzie bardziej przypominać służącą i jej szefa, niż partnerstwo. Dominika powoli zacznie zauważać, że to nie jest do końca normalne. Nie będzie miała odwagi przeciwstawić się Zbigniewowi, którego coraz bardziej się boi. W 2332 odcinku "Barw szczęścia" lekarz na każdym kroku udowodni, że już jej na niej nie zależy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2329: Rozpacz Stefana. Waleria odejdzie od niego na zawsze

W 2332 odcinku "Barw szczęścia" wszystko wskaże na to, że Stawicki będzie miał dość związku z Dominiką i nie chce mu się udawać, że ją kocha. Kobieta nie przyjmie do wiadomości takiego scenariusza. Pomimo wszystko, uzależniła się od Zbigniewa. W 2332 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki będzie wyglądał, jakby chciał się z nią rozstać. Czy naprawdę do tego dojdzie? Dowiemy się już niebawem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze