Barwy szczęścia, odcinek 2330: Agata przez matkę Patryka trafi do więzienia! Jedno zdjęcie Sławki wyda ją przed Miką

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2330: Agata przez matkę Patryka trafi do więzienia! Jedno zdjęcie Sławki wyda ją przed Miką

Barwy szczęścia, odcinek 2330: Agata przez matkę Patryka trafi do więzienia! Jedno zdjęcie Sławki wyda ją przed Miką

2020-11-17 12:47

W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Sławka (Ewelina Serafin) trafią za kraty?! Wszystko przez intrygę Jezierskiej, która chce wyłudzić od "Fit-Zdrowia" znaczną sumkę pieniędzy za zatrucie produktami tej marki. Przebiegła Mika (Ewa Mosakowska) dojdzie do prawdy, że bezczelna baba, która kompromituje firmę w internecie, to nie kto inny, jak Sławka! W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski (Maciej Jachowski) odkryje, że Jezierska to przyszła teściowa Pyrki. Prawnicy "Fit-Zdrowia" natychmiast zareagują!

"Barwy szczęścia" odcinek 2330 - piątek, 20.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Sławka i Kornel (Jakub Bohosiewicz) odwiedzą Agatę i Patryka (Konrad Skolimowski). Zaczną się chwalić, że wyciągną odszkodowanie od "Fit-Zdrowia" za zatrucie ich produktami. Jezierska będzie pewna, że Mika zaprosiła ją do siedziby firmy, aby zaproponować ugodę i wypłacić pieniądze jako zadośćuczynienie. Nie wie jednak, że szefowa Agaty ma zupełnie inny plan. Chce pozwać Sławkę za zniszczenie opinii "Fit-Zdrowia". W 2330 odcinku "Barw szczęścia" to Romanowski wpadnie na trop, który doprowadzi go do odkrycia, że Pyrka to przyszła synowa Sławki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2333: Ewunia wróci do miejsca gdzie zginęła Marta. Spotka ją kolejna tragedia

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Mika wraz z obstawą prawników będzie gotowa na konfrontację ze Sławką i Kornelem. 

- Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to będzie bardzo krótkie spotkanie. Pani Jezierska nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, co jej grozi. (...) Zgodnie z artykułem 112 kk., za ten rodzaj zniesławienia, którego dopuściła się pani Jezierska, możemy żądać nawet 100 tys. zł, jako nawiązkę na rzecz "Fit-Zdrowia" lub wybranego celu społecznego. Poza tym grozi jej nawet rok więzienia. - Przytoczy jeden z prawników firmy w 2330 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Marek zniszczy życie Iwonie i ich córce. Tylko udawał, że jest zakochany

W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Sławka będzie pewna, że rozmowa w "Fit-Zdrowiem" zakończy się zaproponowaniem jej pieniędzy. Nie przewidzi planu Miki i prawników. Podczas spotkania, do Miki zadzwoni Romanowski, który odkryje w sieci wspólne zdjęcie Agaty ze Sławką i wyjdzie na jaw, że jest blisko powiązana z Pyrką! Mika się wścieknie i zawoła Agatę na spotkanie z Jezierskimi. W 2330 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka dowie się, że za knucie na niekorzyść firmy, grozi jej nawet więzienie...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze