Barwy szczęścia, odcinek 2334: Marek zniszczy życie Iwonie i ich córce. Tylko udawał, że jest zakochany

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2334: Marek zniszczy życie Iwonie i ich córce. Tylko udawał, że jest zakochany

Barwy szczęścia, odcinek 2334: Marek zniszczy życie Iwonie i ich córce. Tylko udawał, że jest zakochany

2020-11-13 10:00

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, jaką osobą Marek (Marcin Perchuć) jest naprawdę! Złoty przejrzy na oczy za sprawą dziwnego snu, który raz na zawsze zmieni jego życie. Postanowi podzielić się swoimi przemyśleniami z terapeutą Karolem (Wiktor Loga). Przyzna się, że nie ma sił na zajmowanie się córką i nie widzi możliwości jej dalszego wychowywania. Co za tym idzie, w 2334 odcinku "Barw szczęścia" Marek uzna, że chyba tylko udaje, że kocha Iwonę (Izabela Zwierzyńska) i czas najwyższy skończyć to przedstawianie.

"Barwy szczęścia" odcinek 2334 - czwartek 26.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" Marka nawiedzą senne koszmary, które będą miały wpływ na całe jego życie. Zacznie śnić o córce, która pojawi się jako dorosła osoba i nie będzie chciała wpuścić go do własnego domu. Złoty odbierze to jako aluzję, że źle ją wychowuje i tak jak jego syn Witek (Witold Sosulski), mający problem m.in. z narkotykami, stoczy się na dno, a wszystko ja jego sprawą. W 2334 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się terapeucie, że nie chce dłużej być odpowiedzialny za losy córki i wychowywać jej razem z Iwoną. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Przerażająca tragedia Ewuni! Piotr Walawski nie żyje! Ojciec samobójca zostawi dzieciom ponury list pożegnalny

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" Marek będzie skory do zwierzeń i doda, że coraz bardziej chce wyswobodzić się ze związku z Iwoną. Co więcej, dopowie, że właściwie to chyba udaje, że ją kocha!

- Chciałbym być kochający, czuły, wydaje mi się, że mógłbym, ale kiedy przychodzi co do czego... nie potrafię... - Wyzna Złoty.

Doda też, że nie ma zamiaru dzielić się swoimi przemyśleniami z Iwoną, a w 2334 odcinku "Barw szczęścia" stwierdzi, że pomimo wszystko boi się rozpadu tej relacji. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Iwona rzuci Marka dla dawnego chłopaka! Nie będzie wiedziała, że to jego terapeuta

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" terapeuta Karol doradzi Złotemu, że trwanie w kłamstwie i udawanie, nigdy nie przynosi dobrych rezultatów. Co więcej, taki stan rzeczy go po prostu niszczy.

- Każda moja decyzja będzie krzywdą dla moich bliskich - podsumuje załamany Marek.

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" mężczyzna będzie musiał podjąć jedną z najważniejszych decyzji jego życia. Czy porzuci rodzinę? Dowiemy się już niebawem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze