Barwy szczęścia, odcinek 2334: Iwona rzuci Marka dla dawnego chłopaka! Nie będzie wiedziała, że to jego terapeuta

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2334: Iwona rzuci Marka dla dawnego chłopaka! Nie będzie wiedziała, że to jego terapeuta

Barwy szczęścia, odcinek 2334: Iwona rzuci Marka dla dawnego chłopaka! Nie będzie wiedziała, że to jego terapeuta

W 2334 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) rzuci Marka (Marcin Perchuć). Będzie miała dość jego ciągłej nieobecności, oddalania się i chłodu wobec niej i córki. Za to jej dawny chłopak, Karol (Wiktor Loga) będzie miał dla niej mnóstwo czasu i gorących uczuć... Iwona nie będzie miała pojęcia w 2334 odcinku "Barw szczęścia", że ojciec jej dziecka próbuje zakończyć związek z nią właśnie w gabinecie terapeuty Karola! Kto podejmie męską decyzję? Sprawdź co już wiemy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2334 - czwartek 26.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

w 2334 odcinku "Barw szczęścia" zupełnie przestanie rozmawiać z Markiem. Ojciec jej dziecka będzie coraz bardziej nieobecny myślami a wobec niej, ich wspólnych planów zrobi się zwyczajnie opryskliwy. Jak pisaliśmy TUTAJ - w 2325 odcinku serialu Marek uzna, że nie kocha Iwony. I zrobi to w gabinecie terapeuty, który jest... dawną miłością Iwony! 

- Chodzi o pańską relację? - zapyta terapeuta Karol Marka, nieświadomy kto jest jego pacjentem. 

Marek w gabinecie Marka potwierdzi ruchem głowy i doda: - Chyba uświadomiłem sobie, że nie potrafię pomóc swojemu synowi, bo nie potrafię pomóc sobie. A na tym powinienem się skupić, a nie zajmować się zakładaniem nowej rodziny! Chyba oszukuję swoją partnerkę!. To nie jest miłość. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Tymczasem coraz bardziej odrzucona przez Marka Iwona znajdzie więcej czasu na spotkania z Karolem. W 2334 odcinku "Barw szczęścia" dawne płomienne uczucie odżyje już nie tylko przy wspomnieniach z wspólnej misji w Aleppo, ale w dzisiejszych pasjach, które dawni kochankowie nadal dzielą. 

Czy Iwona podejmie męską decyzję i rzuci Marka? On coraz częściej będzie dochodził do tego wniosku w gabinecie u terapeuty Karola, a tymczasem ona będzie z tymże Karolem coraz bardziej szczęśliwa. Czy w 2334 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy zakończenie trudnego związku i początek czegoś wspaniałego w życiu Iwony? 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Przerażająca tragedia Ewuni! Piotr Walawski nie żyje! Ojciec samobójca zostawi dzieciom ponury list pożegnalny 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze