Barwy szczęścia, odcinek 2329: Rozpacz Stefana. Waleria odejdzie od niego na zawsze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2329: Rozpacz Stefana. Waleria odejdzie od niego na zawsze

Barwy szczęścia, odcinek 2329: Rozpacz Stefana. Waleria odejdzie od niego na zawsze

2020-11-19 12:04

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przeżyje koszmar swojego życia, kiedy Waleria (Ewa Ziętek) oznajmi mu, że to ostateczny koniec ich małżeństwa! Kobieta zażąda rozwodu, czym doprowadzi męża do morza łez. Wszystko przez to, że pod nieobecność żony chciał pomóc Żabci (Hanna Klepacka) i Ryśkowi (Sebastian Stankiewicz), a wyszło na to, że ma romans! W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia spróbuje załagodzić sytuację, czym doprowadzi Walerię do jeszcze większej furii. Stefan kompletnie się załamie po usłyszeniu okrutnych słów żony.

"Barwy szczęścia" odcinek 2329 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Waleria będzie przekonana, że Stefan ją zdradził. Zadzwoni do koleżanki i wypłacze swoje żale.

- To ja wyjeżdżam na parę dni tylko, a mój mąż już pokazuje co potrafi. Słuchaj może on tylko czekał na taką szansę, co? To była moja znajoma, ja ją poprosiłam tylko o to, żeby trochę pomogła Stefanowi, rozumiesz? A jemu się to tak spodobało! On jej rozczesywał włosy, a ona siedziała w moim szlafroku!  - Waleria wyleje swoje żale w 2329 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2330: Agata przez matkę Patryka trafi do więzienia! Jedno zdjęcie Sławki wyda ją przed Miką

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Stefan podsłucha rozmowę żony i pęknie mu serce! W tym czasie Żabcia będzie miała wyrzuty sumienia, że doprowadziła z Ryśkiem do rozpadu małżeństwa. Postanowi iść do Walerii i wyjaśnić tę sytuację. Niestety szybko się okaże, że będzie to poważny błąd, który tylko rozjuszy i tak już wściekłą Walerię. Żabcia na dowód swoich słów, poprosi kobietę, aby sprawdziła pranie, które Stefan zrobił dla niej i Ryśka. W 2329 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Waleria znajdzie tylko bieliznę kobiety i to doprowadzi ją do podwójnego szału! Wyrzuci Żabcię wraz ze stertą jej ciuchów za drzwi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Waleria oznajmi Stefanowi, że to naprawdę koniec.

- To koniec. Chcę rozwodu. - Postawi sprawę jasno.

- Jaki koniec??? Walercia, nie poznaję cię! - Stefan będzie przerażony.

- Ja ciebie też nie poznaję. Jesteś dla mnie obcym człowiekiem.

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Stefan zaleje się łzami jak nigdy. Wygląda na to, że poprzez szereg zbiegów okoliczności, straci żonę na zawsze.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze