Barwy szczęścia, odcinek 2328: Koniec Walerii i Stefana! Wróci z Norwegii i przyłapie go z kochanką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2328: Koniec Walerii i Stefana! Wróci z Norwegii i przyłapie go z kochanką

Barwy szczęścia, odcinek 2328: Koniec Walerii i Stefana! Wróci z Norwegii i przyłapie go z kochanką

2020-11-10 11:32

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wielkiej afery. Waleria (Ewa Ziętek) niespodziewanie wróci z Norwegii, gdzie pojechała w odwiedziny do syna. Będzie przekonana, że stęskniony Stefan (Krzysztof Kiersznowski) się ucieszy. Na miejscu nie zastanie jednak szalejącego z miłości męża, a Żabcię (Hanna Klepacka), paradującą w szlafroku, tuż po prysznicu! W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Waleria wścieknie się kiedy na własne oczy zobaczy dowód zdrady. Rozpęta Stefanowi prawdziwe piekło i zażąda rozwodu!

"Barwy szczęścia" odcinek 2328 - środa 18.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Waleria postanowi zrobić niespodziankę mężowi i wcześniej wrócić z Norwegii, gdzie pojechała w odwiedziny do syna. Będzie przekonana, że Stefan wyczekuje jej powrotu z utęsknieniem. Tymczasem Górka będzie miał inne zmartwienia, bo zostanie zmuszony do pomocy Żabci. W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia pokłóci się z Gawronem (Sebastian Stankiewicz), który przejdzie samego siebie w dziwnych pomysłach i każe jej się kąpać w parku...

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz straci Kasię i syna na zawsze! Zwariuje na punkcie Paulinki i zaniedba rodzinę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Waleria osłupieje kiedy zobaczy Stefana i Żabcię w jednoznacznej dla niej sytuacji. Skoro kobieta będzie miała na sobie szlafrok, będzie to oznaczało tylko jedno - zadomowiła się pod jej nieobecność w mieszkaniu! Stefan nie zdąży wyjaśnić sytuacji, bo Waleria wpadnie w szał.

- Co tu się dzieje???!!! (..) To ja tęskniłam, chciałam ci zrobić niespodziankę, a ty się świetnie bawiłeś z inną!? - Wykrzyczy na cały głos.

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Waleria oznajmi, że to koniec i wraca za granicę. Żabcie nazwie przy okazji "złodziejką cudzych mężów".

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Stefan zacznie kajać się przed żoną, postara się przetłumaczyć jej, że tylko wyświadczył przysługę Żabci. To jednak nic nie da.

- Wracam do Norwegii. Kupiłam już bilet - zapowie ze stanowczością Waleria.

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" zażąda od Stefana rozwodu i nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień. W końcu na własne oczy widziała co robił mąż pod jej nieobecność.

Najnowsze