Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz straci Kasię i syna na zawsze! Zwariuje na punkcie Paulinki i zaniedba rodzinę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz straci Kasię i syna na zawsze! Zwariuje na punkcie Paulinki i zaniedba rodzinę

Barwy szczęścia, odcinek 2327: Łukasz straci Kasię i syna na zawsze! Zwariuje na punkcie Paulinki i zaniedba rodzinę

W 2327 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) kompletnie zwariuje na punkcie Paulinki (Lena Jastrzębska). Opieka nad córką zajmie cały jego świat, a syn Ksawery (Bartosz Gruchot) będzie bardzo cierpiał. Stefan nie (Krzysztof Kiersznowski) będzie mógł dłużej patrzeć na to co wyrabia jego zięć i da mu poważne ostrzeżenie. Czy Łukasz oprzytomnieje w 2327 odcinku "Barw szczęścia", zanim zniszczy rodzinę, czy zostanie ona mu tylko na pamiątkowym obrazku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2324 - wtorek 17.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2327 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz dojdzie do wniosku, że nie ma zielonego pojęcia, jak zajmować się Paulinką. Wszystko przez zaginięcie dziewczynki, którą zazdrosny o ojca Ksawery zamknie w ciemnym schowku. Niestety Łukasz nie zauważy dramatu syna i rzuci się w szaleńczą nadopiekuńczość wobec córki...

Porad na temat opieki nad 7-latką Łukasz zacznie szukać w 2327 odcinku "Barw szczęścia" w internecie. Oczywiście, mamy i ojcowie rzucą się na pomoc natychmiast zagubionemu tatusiowi...   

- Jestem świeżym tatą siedmiolatki. Jakiś czas nie będzie przy niej mamy. Nie wiem, czym interesują się dziewczynki w tym wieku. Pomocy! - napisze Łukasz na forum dla rodziców.

Po lekturze internetowych porad Łukasz w 2327 odcinku "Barw szczęścia" zacznie uczyć się pleść warkocze, bo zdaniem jednej z mam w kontaktach z małymi "księżniczkami" jest to sprawa kluczowa. Większość osób, które odpowiedzą na jego wpis, poradzi mu, by po prostu pozwolił córce robić to, co lubi i co sprawia jej przyjemność... I w tym całym szaleństwie Łukasz kompletnie zapomni o swoim synku! 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Łukasz ostatecznie zapisze Paulinkę na lekcje śpiewu... Zadzwoni do Bożeny (Marieta Żukowska) i wprost zapyta ją, czy Paulinka mogłaby przychodzić na zajęcia, które w hotelu prowadzi Wolan (Krzysztof Antkowiak). Jego rozmowę Bożeną w 2327 odcinku "Barw szczęścia" przypadkiem usłyszy Stefan.

- Mocno się angażujesz, jak widzę - powie teść Łukasza. - Mocniej niż w sprawy własnej rodziny...

W tym momencie 2327 odcinka "Barw szczęścia" Łukasz wyzna Stefanowi, że jest wściekły, bo kompletnie nie wie, jak zajmować się córką, a nie chce rozczarować ani jej, ani Izy (Agnieszka Warchulska).

- Rozmawiałem przed chwilą z Kasią... Widzę, że ona cierpi. Przez ciebie! Przez całą tę dziwaczną sytuację - powie poważnie Stefan.- A Ksawery tęskni za tobą, nawet nie wiesz, jak bardzo! Jeśli nie zawalczysz o Kasię i Ksawerego, stracisz ich oboje. 

Czy Łukasz opamięta się i przypomni sobie, że oprócz Paulinki i Izy w jego życiu są Kasia i Ksawery? A może jego rodziny nie da się już uratować w 2327 odcinku "Barw szczęścia"?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

Najnowsze