Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) wpadnie we własne sidła - dawna miłość do pięknej Gabrieli (Marta Juras) ożyje! Czy pójdzie z nią do łóżka? Na pewno o wszystkim wreszcie dowie się Władek (Przemysław Stippa), dla którego tajemnicza miłość ukochanego, będzie ciosem w samo serce. Czy zraniony partner w 2324 odcinku "Barw szczęścia" porzuci niewiernego Darka na zawsze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2324 - czwartek 12.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Władka znajdzie zdjęcie ślicznej Gabrieli i zapyta Darka wprost, kim ona jest. Choć serce mu zadrży w najgorszych snach nie przemknie mu przez myśl, czego się za chwilę dowie!  

 - To moja licealna miłość. Gabrysia - Darek uśmiechnie się bezczelnie.

 - Miłość?!

Darek w 2324 odcinku "Barw szczęścia" postanowi już dłużej niczego nie ukrywać. Być może spotkanie z Gabrielą obudziło w nim apetyt na więcej i będzie chciał jak najszybciej "wyczyścić" sprawę z partnerem.  Przyzna się, że kiedy chodził do liceum, nie wiedział jeszcze, kim tak naprawdę jest i... eksperymentował z koleżankami. Doda, że Gabriela jest nadal dla niego kimś wyjątkowym...

- Zrobiłem Gabrysi straszną krzywdę... Gówniarskie zachowanie. Rzuciłem ją na balu maturalnym - doda Darek z głębokim poczuciem winy.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)

Darek wyzna Władkowi w 2324 odcinku "Barw szczęścia", że Gabriela nie ułożyła sobie potem życia. Czy doda też, co znów poczuł do ślicznej dziewczyny? 

- Tym większe mam wyrzuty sumienia...

Na tak przygotowanym gruncie zszokowany Władek będzie miał tylko już tylko jeden ruch. W 2324 odcinku "Barw szczęścia" oznajmi, że dostał propozycję pracy w Singapurze i natychmiast wyjeżdża.

- Nie chcę się z tobą na tak długo rozstawać - powie Darek. Zapewne w ten sposób będzie chciał uśpić kolejne poczucie winy, na które właśnie ciężko zacznie "pracować".

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

Czy Darek podejmie w 2324 odcinku "Barw szczęścia" decyzję, kim tak naprawdę jest i z kim chce spędzić resztę życia? Czy zaciągnie Gabrielę do łózka i sprawdzi, czy nadal go pociąga? Zapowiada się na to, że czego by nie zrobił znów kogoś skrzywdzi...   

Barwy szczęścia, odc. 2163. Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2163. Władek (Przemysław Stippa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze