Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

Barwy szczęścia, odcinek 2324: Gej Darek zdradzi Władka z Gabrielą! Nie będzie chciał go znać i wyjedzie na zawsze

2020-11-08 18:39

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) wpadnie we własne sidła - dawna miłość do pięknej Gabrieli (Marta Juras) ożyje! Czy pójdzie z nią do łóżka? Na pewno o wszystkim wreszcie dowie się Władek (Przemysław Stippa), dla którego tajemnicza miłość ukochanego, będzie ciosem w samo serce. Czy zraniony partner w 2324 odcinku "Barw szczęścia" porzuci niewiernego Darka na zawsze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2324 - czwartek 12.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Władka znajdzie zdjęcie ślicznej Gabrieli i zapyta Darka wprost, kim ona jest. Choć serce mu zadrży w najgorszych snach nie przemknie mu przez myśl, czego się za chwilę dowie!  

 - To moja licealna miłość. Gabrysia - Darek uśmiechnie się bezczelnie.

 - Miłość?!

Darek w 2324 odcinku "Barw szczęścia" postanowi już dłużej niczego nie ukrywać. Być może spotkanie z Gabrielą obudziło w nim apetyt na więcej i będzie chciał jak najszybciej "wyczyścić" sprawę z partnerem.  Przyzna się, że kiedy chodził do liceum, nie wiedział jeszcze, kim tak naprawdę jest i... eksperymentował z koleżankami. Doda, że Gabriela jest nadal dla niego kimś wyjątkowym...

- Zrobiłem Gabrysi straszną krzywdę... Gówniarskie zachowanie. Rzuciłem ją na balu maturalnym - doda Darek z głębokim poczuciem winy.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)

Darek wyzna Władkowi w 2324 odcinku "Barw szczęścia", że Gabriela nie ułożyła sobie potem życia. Czy doda też, co znów poczuł do ślicznej dziewczyny? 

- Tym większe mam wyrzuty sumienia...

Na tak przygotowanym gruncie zszokowany Władek będzie miał tylko już tylko jeden ruch. W 2324 odcinku "Barw szczęścia" oznajmi, że dostał propozycję pracy w Singapurze i natychmiast wyjeżdża.

- Nie chcę się z tobą na tak długo rozstawać - powie Darek. Zapewne w ten sposób będzie chciał uśpić kolejne poczucie winy, na które właśnie ciężko zacznie "pracować".

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

Czy Darek podejmie w 2324 odcinku "Barw szczęścia" decyzję, kim tak naprawdę jest i z kim chce spędzić resztę życia? Czy zaciągnie Gabrielę do łózka i sprawdzi, czy nadal go pociąga? Zapowiada się na to, że czego by nie zrobił znów kogoś skrzywdzi...   

Barwy szczęścia, odc. 2163. Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2163. Władek (Przemysław Stippa)
Najnowsze