Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

2020-11-06 7:16

W 2326 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dopuści się zdrady, a Kajtek (Jakub Dmochowski) nie daruje dziewczynie, że go oszukała i zawiodła jego zaufanie! Za plecami ukochanego młoda manikiurzystka znajdzie nową pracę w hotelu Stańskich. Od pierwszego wejrzenia pod jej urokiem będzie Bruno (Lesław Żurek), który zatrudni Oliwkę, bo bardzo mu się spodoba. I choć Bożena (Marieta Żukowska) w 2326 odcinku "Barw szczęścia" wyczuje, że romans wisi w powietrzu, to on zaprzeczy. Tyle tylko, że właśnie z powodu Stańskiego dziewczyna Kajtka odejdzie...

"Barwy szczęścia" odcinek 2326 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka i Kajtek z "Barw szczęścia" rozstaną się przez Bruna Stańskiego?! Koniec związku tej pary, która razem przetrwała wiele trudnych chwil będzie niemal przesądzony w 2326 odcinku "Barw szczęścia", bo Oliwka postanowi zmienić swoje życie. I nie poinformuje o tym Kajtka! W tajemnicy przed swoim chłopakiem postara się o posadę manikiurzystki w hotelu Stańskich. W końcu jednak będzie musiała powiedzieć Cieślakowi, że postanowiła odejść z pracy w salonie jego matki Sabiny (Barbara Kurzaj). Dla Kajtka w 2326 odcinku "Barw szczęścia" będzie to prawdziwy cios. Oskarży Oliwkę o zdradę!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2321: Gej Darek zakochany w dziewczynie! Nie przyzna się Władkowi co go łączy z Gabrielą - ZWIASTUN

Jak Oliwka dostanie pracę u Bruna i Bożeny? W 2326 odcinku "Barw szczęścia" dzięki poparciu Bruna, któremu wpadnie w oko od pierwszej chwili - wygra casting na nową manikiurzystkę. Dla Bożeny stanie się jasne, że śliczna, młoda dziewczyna może zagrozić jej małżeństwu. Oczywiście Bruno wszystkiemu zaprzeczy - zapewni żonę, że zatrudnił Oliwkę, bo świetnie nadaje się do roli "wizytówki" ich hotelu.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Nowa praca Oliwki w 2326 odcinku "Barw szczęścia" wkurzy Kajtka do tego stopnia, że powie wprost ukochanej co myśli o jej zdradzie. - Moja mama dała ci pracę, znalazła kursy, pomogła ci wystartować - wypomni ukochanej i zaraz potem zarzuci jej, że jest zdrajczynią, która przy pierwszej okazji po prostu wypięła się na Sabinę.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2324: Agata pozbędzie się Romanowskiego z pracy. Nowy szef będzie jeszcze gorszy

Oburzona jego zarzutami Oliwka w 2326 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się bronić, że chce tylko iść do przodu. - Bo chyba dojrzałam w końcu do tego, żeby działać na własny rachunek. Nie mam na kogo liczyć... Nie mam rodziny, która mnie wesprze, więc muszę być samodzielna, myślałam, że to rozumiesz - wyjaśni ze łzami w oczach. Nie zmieni jednak zdania i odejdzie z salonu Sabiny. Zostawi też Kajtka? To się okaże wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze