Barwy szczęścia, odcinek 2324: Agata pozbędzie się Romanowskiego z pracy. Nowy szef będzie jeszcze gorszy

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2324: Agata pozbędzie się Romanowskiego z pracy. Nowy szef będzie jeszcze gorszy

Barwy szczęścia, odcinek 2324: Agata pozbędzie się Romanowskiego z pracy. Nowy szef będzie jeszcze gorszy

2020-11-03 8:25

W 2324 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do kompletnego zwrotu akcji! Agata (Natalia Zambrzycka) po staniu się pośmiewiskiem w "Fit-Zdrowie", za rzekomy romans z Romanowskim (Maciej Jachowski), wreszcie będzie miała okazję do zemsty. W internecie aż zahuczy od koszmarnych opinii na temat firmy, a sam Romanowski w końcu zostanie wyrzucony z pracy! W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Agata pozna swojego nowego szefa i przeżyje szok. Nikt nie będzie się spodziewał, kogo zarząd firmy ustanowi nowym przełożonym Pyrki!

"Barwy szczęścia" odcinek 2324 - czwartek, 12.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Agata nadal będzie z niechęcią chodzić do pracy. Odkąd została wrobiona w romans Romanowskiego i Miki (Ewa Mosakowska), wszyscy pracownicy zaczęli z niej szydzić i się wyśmiewać. Zyskała nawet przydomek "Pyrka Zdzirka". Dziewczyna zamiast dostać awans i podwyżkę, została zdegradowana. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" okaże się, że Romanowski wreszcie doczeka się konsekwencji za swoje czyny, a Agata pozna swojego nowego szefa i przeżyje szok.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Sławka (Ewelina Serafin) także przyczyniła się do zwolnienia Romanowskiego. Rozpętała prawdziwe piekło w interecie, przez do "Fit-Zdrowie" będzie miało koszmarne opinie. Wszystkie działania Romanowskiego doprowadzą do jego zwolnienia. Agata w "Barwach szczęścia" pozna swoją nową szefową, którą okaże się Mika! Pyrka nie będzie wiedziała jak do tego doszło. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!

W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie będzie wiedziała jak wytrzyma w pracy pod kierownictwem Miki. W końcu podejmie decyzję o opuszczeniu firmy i pogodzi się z myślą, że stanie się bezrobotną. Będzie jednak w jeszcze większym szoku, kiedy przekona się, że koleżanka z biura nie ma zamiaru jej wyrzucać. Zaproponuje Agacie awans! W 2324 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka totalnie nie będzie się tego spodziewała. Czy to kolejny podstęp? Zobaczymy już niebawem.

Najnowsze